Capital'e abone olun.
DİYET VE SPORLA 10 KİLO VERDİM

Diyet ve sporla 10 kilo verdim

Geçmiş yıllarda aldığı fazla kilolardan sağlıklı beslenme, diyet ve sporla kurtulan Yalçın Ayaydın, sağlıklı yaşam sırlarından 10 kilo verme öyküsüne kadar pek çok sorumuzu yanıtladı.

Son Güncelleme: 01.12.2013

Ayaydın & İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmiş bir isim. Özellikle son yıllarda yediklerine çok dikkat eden ve sebze- ızgara ağırlıklı bir mönü tercih eden Ayaydın, “Bir dönem aldığım fazla kilolarımdan beslenme alışkanlıklarımı değiştirerek, diyet yaparak ve sporla kurtuldum. Bu sayede 10 kilo verdim” diyor.

İpekyol, Twist ve Machka markaları ileyüz-binlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın&Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün köklü kurumlarından biri. Mağaza-laşma atağına kalkan şirket bugün Türkiye'de 162, yurtdışında ise 9 mağazaya ulaşmış durumda. Markanın, rekabetin yoğun yaşandığı perakende sektöründe yakaladığı başarıda Ayaydın & İpek-yol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın'ın katkısı büyük.

Kadın giyim sektörünün önde gelen isimlerinden olan Ayaydın, pek çok iş insanı gibi yoğun bir tempoda çalışıyor. Ancak bu tempo içinde sağlıklı yaşam konusunu geri plana atmamaya özen gösteriyor. Geçmiş yıllarda aldığı fazla kilolardan sağlıklı beslenme, diyet ve sporla kurtulan Ayaydın, sağlıklı yaşam sırlarından 10 kilo verme öyküsüne kadar pek çok sorumuzu yanıtladı.

Günlük temponuzdan bahseder misiniz?
Tüm şirket çalışanlarımızla beraber sabah 08:30'da mesaiye başlarım ve onlarla beraber 18:00'de işten çıkarım. Kimi zaman çıkış saatim daha geç saatleri de buluyor. Gerek şirket içinde gerekse şirket dışında yaptığımız toplantılar neticesinde oldukça yoğun birtem-pomuz var. Daha fazla seyahat eder hale geldik. Gidip görmediğim şehir kalmadı diyebilirim. Kimi zaman bir ilden diğer bir ile geçerken İstanbul'u transit geçebiliyoruz. Ancak elimden geldiğince pazar günleri evde olmaya, ailemle vakit geçirmeye ve dinlenmeye gayret ediyorum.  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 • Etiketler: CEO,Spor,Diyet,Sağlıklı,Kilo,beslenme

  İsminiz:

  Yorumunuz:


  FOTO HABER