Capital'e abone olun.
ABD'DEN 3 DÜNYA BİRİNCİLİĞİ İLE DÖNDÜK

ABD'den 3 dünya birinciliği ile döndük

Yıllar içinde aldığı ödüllerle bunu kanıtlayan RE/MAX Türkiye'nin Kurucusu ve Genel Müdürü Murat Goldştayn, şimdiye kadar aldıkları en anlamlı ödülün ise Avrupa’da “Yılın Ülkesi” ödülü olduğunun altını çiziyor.

Son Güncelleme: 01.04.2014

RE/MAX Türkiye, RE/MAX'ın mart ayındaki dünya kongresinde düzenlediği ödül töreninden 3 farklı kategoride 'dünya birinciliği' ile döndü. Bireysel bazda da çeşitli ödüller alan RE/MAX Türkiye'nin kurucusu ve Genel Müdürü Murat Goldştayn, ödüllendirme mekanizmasının kurum kültürü içinde önemli bir yeri olduğuna dikkat çekiyor.

Ödüllerin bireysel performansları artırdığını ve müşteriler üzerinde de olumlu etkilerini gördüklerini anlatan Goldştayn, en beğenilen şirketler, çevre, sosyal sorumluluk alanlarında da ödüller almak istediklerini vurguluyor. RE/MAX Türkiye, RE/MAX'ın en başarılı ülke organizasyonlarından biri.

Yıllar içinde aldığı ödüllerle bunu kanıtlayan RE/MAX Türkiye'nin Kurucusu ve Genel Müdürü Murat Goldştayn, şimdiye kadar aldıkları en anlamlı ödülün ise Avrupa’da “Yılın Ülkesi” ödülü olduğunun altını çiziyor. Bu ödülü iki kez aldıklarını kaydeden Goldştayn,”Hem kurumsal başarıyı göstermesi açısından, hem de ülkemizin tanıtımı açısından en anlamlı bulduğumuz ödül oldu” diyor.

RE/MAX Türkiye bugüne kadar hangi ödülleri aldı?
Her yıl ABD’de yapılan uluslararası bir ödül gecesi organizasyonunda, tüm dünyada farklı alanlarda başarı göstermiş olan RE/MAX’liler ödüllendiriliyor. En son 2013 yılına ait ödüller 3-6 Mart 2014 tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleşen RE/MAX Dünya Kongresinde açıklandı. RE/MAX Türkiye, 2013 yılında 45 yeni franchise ofis açarak “Yeni Franchise Kazandırma” kategorisinde dünya birincisi olmayı başardı. Ayrıca ofis sayısında net 38 artış ve

Gayrimenkul Danışmanı sayısındaki net 221 artışla 2 kategoride daha dünya birinciliği madalyasını aldı. Böylece, 3 farklı kategoride dünya birinciliğini kazanan Türkiye, uluslararası alanda önemli bir başarıya imza atmış oldu.   
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 • Etiketler: RE/MAX,gayrimenkul,Ödül,Franchising

  İsminiz:

  Yorumunuz:


  FOTO HABER