Capital'e abone olun.
"YAŞAM ALANI YARATTIK KRİZDEN ETKİLENMEDİK"

"Yaşam alanı yarattık krizden etkilenmedik"

Şehrin merkezinde yüksek standartta ve kaliteli bir yaşam alanı hazırlamak amacıyla yola çıktıklarını söylüyor.

Son Güncelleme: 01.04.2010

Ankara’da gerçekleştirilen Aloha Evleri Projesi’ne, 2008’in mayıs ayında başlanmıştı. Kısa bir sürede tamamlanarak sahiplerine teslim edilen projede yaşam artık başlıyor. Adeta bir ormanın içinde yer alan proje, 3 blok ve 66 daireden oluşuyor. Dairelerin 51 tanesi 224 m2’lik bir alana sahip. Bunlar haricinde m2 bazında birbirinden farklı 9 tane bahçe, 6 tane de çatı dubleksi bulunuyor. En büyük daire 488 m2.
Projeyi başarıyla tamamladıklarını belirten Aloha Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güngör, “Projemizde nisan ayında yaşam başlıyor” diyor. Güngör, “Aloha Evleri, lüks bir konut projesinden çok bir yaşam alanı projesi olduğu için ekonomik krizden etkilenmedi” diye konuşuyor. Metin Güngör’ün, sorularımıza verdiği yanıtlar şöyle:

Alo­ha Ev­le­ri pro­je­si hak­kın­da bil­gi ve­rir mi­si­niz?
Aloha Evleri Projesi, Gaziosmanpaşa Büyük Esat Vadisi’nde Aloha Group tarafından gerçekleştirildi. Arazimiz 17 bin 735 m2. Ayrıca Çankaya imar planında da görülebileceği gibi karşısında 43 bin 576 m2 park ve rekreasyon alanı, yanında 11 bin 199 m2 ağaçlandırılacak alan, arkasında 2 bin 721 m2 park alanı, önünde ise 3 bin 488 m2 koruluk alan var. Ayrıca kendisine ait 11 bin 526 m2 peyzajı ile toplam 72 bin 510 m2’lik küçük bir ormanın içinde bulunuyor.

Pro­je­ni­zin, lüks ko­nut seg­men­tin­de yer alan di­ğer­le­rin­den far­kı ne?
Çevremizdeki yüzlerce alternatiften biri olmak yerine şehrin merkezinde, otel konforunda,  yemyeşil, kocaman bahçesiyle yüksek standartta ve kaliteli bir yaşam alanı hazırlamak amacıyla yola çıktık. Aloha bahçelerinde meyve ve sebze bahçeleri, çiçek bahçeleri, dinlenme alanları, gazebo, outdoor şömine, barbekü, açık hava sineması ve çocuk parkı da bulunuyor. Oluşturduğumuz doğanın yanı sıra sağlıklı yaşamı destekleyen alanlar tasarladık ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik.
Evinizden özel bir asansör ile girilebilen SPA, spor ve sağlık kulübü olan Oxygen Club projemizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Birbirleriyle hiç ortak duvarı olmayan sessiz ve özel sistemlere sahip kokusuz daireler, “multi-switch system” ile 4 uydunun istediğiniz yayınını “HD” olarak izleme imkanı, ısı izolasyonunda mükemmel uygulamalar, geri dönüş sirkülasyon pompalı 24 saat anında sıcak su, misafir otoparkı ve açık otoparklar haricinde her daireye 2 kapalı otopark, 1 depo ve bisiklet parkı, 48 adet gece görüşlü güvenlik kamerası, teknolojik güvenlik sistemleri, 24 saat nokta ve devriye güvenliği ve daha birçok özel çözümle Aloha Evleri’ni komşularımıza teslim ediyoruz.

Alo­ha Ev­le­ri han­gi sos­yal ve spor­tif ola­nak­la­rı su­nu­yor?
Öncelikle Türkiye’de bir ilk olan, evinizden özel bir asansör ile girilebilen SPA, spor ve sağlık kulübü olan Oxygen Club geliyor. Bahçeyle bütünleşen, panoramik manzaralı ve sualtı müzik sistemine sahip kapalı yüzme havuzu ve jakuzi bulunuyor. Ayrıca yüzme havuzunda su masajları yapan 2 adet jet stream sistemi ve sirkülasyonu, tamamen ayrı çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu önünde, bahçeyle bütünleşen ve tik ağacından güneşlenme ve dinlenme terası, bahçe ve Ankara manzaralı,  taze hava ve saf oksijen destekli ‘fitness salonu’, bahçe ve Ankara manzaralı çok amaçlı salon, Vitamin Bar ve Cafe House, önü tamamen cam,  bahçe ve Ankara manzaralı sauna ve buhar odası, egzotik duşlu masaj odası, kuaför, cilt bakım ünitesi, sağlık odası, aile hekimi, diyet uzmanı, spor hocası hizmeti, isteyenlere ekip biçmeleri için hobi bahçeleri ve en güzel hobi bahçesi yarışmaları, her daireye yaz aylarının her pazar sabahında, sebze ve meyve bahçelerimizdeki organik ürünlerden   
  • 1
  • 2

  • Etiketler:

    İsminiz:

    Yorumunuz:


    FOTO HABER