Capital'e abone olun.
ANADOLU MARKALARININ TERCİHİ

Anadolu markalarının tercihi

Kendi Reklam Ajansı için geçtiğimiz yıl oldukça hareketli geçti.

Son Güncelleme: 01.01.2012

YENİLER EKLENDİ
Ajans müşterileri arasına Ofçay, Puratos ve Zade Yağlarını da kattı. 2011'de Çelik Motor'un Kia, Lada, Geely, Çelik Motor Filo Kiralama markalarıyla Avon ve Cooper Tyres markalarının reklam çalışmalarını yürüten ajans, 2012 yılında da yoğun bir dönem yaşamayı planlıyor. Genel ekonomide yaşanan endişelerin reklam sektöründe de kendini hissettirmesine rağmen Kendi Reklam Ajansı Başkanı Melis Yarıcı ve Kreatif Direktör Doğan Yarıcı iyimser.
EN KÖTÜYE HAZIR
Yarıcı, her ne kadar kendilerini en kötü senaryoya göre hazırladıklarını söylese de ajans yapılarının en büyük avantajları olduğunu dile getiriyor. "Ajans yapımızı bütün reklamverenlerimize özel hizmet verebileceğimiz şekilde organize ettik. Kendi Ajansı'nda her marka en büyük reklamverendir. Hızlı-ekonomik-yaratıcı olarak tanımladığımız hizmet yapımızla sonuca yönelik iletişim çözümleri öneriyoruz. Bu nedenle olumsuz ortamlarda dahi zorlanacağımızı düşünmüyoruz" diyor.
"SÜRPRİZLER YAPABİLİRİZ"
 Anadolu'nun yükselen markaları da Kendi Ajansı'na ilgi gösteriyor. Melis Yarıcı bu konuyla ilgili son durumu şöyle aktarıyor, "Reklamverenlerle aramızdaki şeffaf-açık-güvenilir ilişki, yüz yüze bakmamız, bizimle kendi ajanslarıymış gibi çalışmalarına sebep oluyor. Reklamverenlerimizle kurduğumuz bu ilişkiden çok memnunuz. Devam eden yeni görüşmelerimiz var, 2012 yılının ilk aylarında sürprizler yapabiliriz."
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER