Capital'e abone olun.
CAPİTAL YILIN ULUSAL DERGİSİ SEÇİLDİ

Capital yılın ulusal dergisi seçildi

Yılın ilk editör yazısına bizim cepheden güzel bir haberle başlayacağım.

Son Güncelleme: 01.01.2010

Yılın ilk editör yazısına bizim cepheden güzel bir haberle başlayacağım. Bizim keyifle hazırladığımız, sizin de –şu an elinizde tuttuğunuza göre- merak ve keyifle okuduğunuzu düşündüğümüz dergimizin geçen ay aldığı bir ödül, tüm Capital ekibini sevindirdi.
Reklamcılar Derneği’nin 25’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen “İZ-İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri” kapsamında Capital, “Yılın Ulusal Dergisi” kategorisinde ödül aldı.
Bu kategorinin finalistleri arasında Atlas, National Geographic, Tempo, CNBC-E Business ve Forbes dergileri de vardı. Her biri kendi alanının seçkin isimleri olan bu finalistler arasından sıyrılmak bizi ayrıca gururlandırdı. “İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri” için değerlendirmeyi Reklamcılar Derneği’nin ve Reklamcılar Vakfı’nın yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir jüri yaptı. İletişim sektörünün gelişmesine katkısı olan medya, ajans ve reklamverenlerin ödüllendirildiği bu organizasyon da Capital’in aldığı ödül bizleri mutlu etti. O nedenle bu haberi sizlerle de paylaşmak istedim.
Çünkü bu ödülde geçmişte ve bugün Capital’e emek veren tüm çalışanlarının ve okurlarının büyük rolü var. Aylık iş ve ekonomi dergisi pazarının en köklü dergisi Capital, bir anlamda bu kulvarın yaratıcısı oldu. 2010’da 17’nci yaşını dolduracak olan Capital, sadece satış adedinde değil prestij ve etkinlik alanında da liderliğini her zaman korudu. Son 4-5 yılda yayın hayatına başlayan diğer aylık iş ve ekonomi dergilerinin varlığından da memnunuz. Rekabet ortamı bizim içeriğimizi daha da derinleştirdi, organizasyon yapımızı daha çevik hale getirdi. Ayrıca rekabet ortamında satış rakamlarımız farkımızı ispatladı, başarımızı taçlandırarak her zaman enerjimizi tazeledi.
Okurlarımız olan iş dünyasının liderlerinden aldığımız önemli fikirler ve genç yöneticilerin meraklı soruları, içerik formülümüzü hep güncel ve dinamik tuttu, ufkumuzu genişletti.
Bu nedenle Capital’i takip eden tüm iş dünyası liderlerine ve CEO’lara, bütün okurlarımıza ve dergimize emeği geçmiş tüm yöneticilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederim.
İyi okumalar dilerim.   

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER