Capital'e abone olun.
DENEYİMLERİMİZİ DİJİTALE DE AKTARACAĞIZ

Deneyimlerimizi dijitale de aktaracağız

İletişim sektörünün önemli oyuncularından Ünite İletişim de dijital iletişim alanına giriş yaptı.

Son Güncelleme: 01.05.2013

YENİ BİR İŞ
Dijital iletişimi için “En yeni iş alanımız” diyen Ünite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, 15 yıldır biriktirdikleri deneyimleri dijital dünyanın dinamizmiyle birleştirerek her geçen gün biraz daha güçlendiklerini söylüyor. Son dönemde imza atmaya başladıkları dijital projelerin işlerine karşı heyecanlarını körüklediklerini anlatıyor.
KRİZDE ADRES
Dijitale adım atmanın kendilerine sundukları katkıyı da şöyle paylaşıyor: “Ünite İletişim gibi konvansiyonel iletişim danışmanlığı alanında deneyimli şirketlerin, iletişim ve kriz yönetimi becerilerini, dijital iletişim alanında da sunması, kurum ve markalara yapabileceğimiz en büyük fayda, Nitekim kritik durumlarda ve kriz vakalarında yönetim için başvurulan yegane adres, iletişim danışmanlığı şirketleri oluyor.
BÜYÜME HEDEFİ
Bünyemizde DigiUnit adını verdiğimiz bir ekibimiz mevcut. Konvansiyonel iletişim yönetiminde deneyimli arkadaşlarımızla dijital yetenekleri buluşturduğumuz 6 kişilik ekibimiz, planlama ve kriz yönetimi hizmetlerini sunuyor. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak sosyal medya yönetiminde uzman iş ortaklarımızla birlikte çözümler üretiyoruz. Dijital iletişim alanında büyümeyi iş planımıza dahil etmiş bulunuyor; bu doğrultuda 2013 yılında dijital yeteneklere iş yaratmayı hedefliyoruz.”
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER