Capital'e abone olun.
DÖNÜŞÜMLE GELEN HIZLI BÜYÜME

Dönüşümle gelen hızlı büyüme

“Flört ettiğimiz ya da konkur sonuçlarını beklediğimiz, yakında güzel haberlerini paylaşmayı umduğumuz reklamverenlerimiz var."

Son Güncelleme: 01.10.2012

YENİDEN YAPILANMA
Ajans Mavi 1993 yılında kuruldu. 2011 yılı itibariyle de yeniden yapılandı ve ReAjans adını aldı. Bugüne kadar farklı iletişim disiplinlerinde uzmanlaşan ajans, yaşadığı bu değişimle sunduğu stratejik iletişim danışmanlığı, marka danışmanlığı, reklam, dijital iletişim ve sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerini aynı çatı altında topladı.

ENTEGRE GRUP

ReAjans Başkanı Metin Karaşahin, “Tam hizmet reklam ajansımız ReAjans, branding&packaging ajansımız Paristanbul, digital ajansımız Hiperaktif, PR ajansımız RePublicPR, sağlık iletişimi ajansımız Vitamin, ambalaj prodüksiyonu ve baskı yönetimi ajansımız Matris ile birlikte entegre iletişim grubu olarak faaliyet gösteriyoruz. Reklamverenin tüm iletişim disiplinlerindeki gereksinimlerine yanıt verebilecek, benzeri olmayan bir entegre iletişim grubu olarak yolumuza devam ediyoruz” diyor,

İŞLER YOĞUNLAŞTI

Bu yapılanma sonrasında ajansta işler de yoğunlaştı. ReAjans son olarak Tiffany konkurunu kazandı. Önümüzdeki dönemde müşterileri sayılarının artacağını belirten Karaşahin, “Flört ettiğimiz ya da konkur sonuçlarını beklediğimiz, yakında güzel haberlerini paylaşmayı umduğumuz reklamverenlerimiz var. Bunların dışında önümüzdeki dönemde portföyümüzde bulunmayan sektörlerden markalar için de iş geliştirme çalışmalarımızı yürütüyoruz” diye konuşuyor.
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER