Capital'e abone olun.
FARK YARATACAĞIM KURUMLARI YÖNETMEK İSTİYORUM

Fark yaratacağım kurumları yönetmek istiyorum

Datateknik, son yıllarda en hızlı büyüyen şirketler arasında bilişim sektörünü temsilen dikkat çekiyor.

Son Güncelleme: 01.01.2011Şirket her yıl satışlarını ve cirosunu katlayarak artırıyor. Bu başarılı şirketin pazarlaması ise Veysel Erdağ’a emanet. Erdağ’ı daha yakından tanımak için ofisinde ziyaret ettim ve çok ilginç bir özelliğini öğrendim. Erdağ, 2003 yılında CCIE-Security sertifikasını Türkiye’de alan ilk kişi olmuş. Bu, bilişim sektöründekiler için çok önemli bir başarı. Çünkü CCIE, Cisco'nun sunmuş olduğu en üst düzey teknik sertifika. Ve tüm mesleki sertifikalar arasında alınması en zor olanlardan biri.
İş hayatındaki 18 yılına pek çok deneyim sığdıran Erdağ, kariyer hedefini şöyle açıklıyor: “Bu aşamadan sonra teknolojinin iş akışının önemli parçası haline geldiği sektörlerde teknik deneyimlerimin yanı sıra yönetim yaklaşımımı da derinleştirerek kullanabileceğim, fark yaratabileceğim kurumları yönetmek istiyorum.”
İnsan kaynağını şirket içindeki en önemli değer olarak gördüğünü açıklayan Erdağ, 2011’e dair planlarını şöyle açıklıyor: “Gündemin en önemli maddesi fark yaratan bir ekip oluşturmak. Bu doğrultuda çalışanların teknik gelişimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerinin de desteklenmesi en önemli projem. Yakın bir geçmişte neredeyse yok sayılan insan faktörü, bir kurumu ayakta tutan, büyüme ve gelişmesine büyük katkılar sağlayan ya da kurumun sonunu hazırlayan bir niteliğe sahip. Bu nedenle insan faktörünün gelişimi mutlaka desteklenmeli.”   

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER