Capital'e abone olun.
İLKLERİ GERÇEKLEŞRİTMEYE DEVAM EDİYORUM

İlkleri gerçekleşritmeye devam ediyorum

Dindoruk, “Bugün yalıtım sektörünün büyüklüğü 3 milyar dolara ulaştı" diyor.

Son Güncelleme: 01.10.2013

GÜLAY DİNDORUK / FİLLİ BOYA PAZARLAMADAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Gülay Dindoruk'u kariyerinde bulunduğu noktaya getiren en önemli hamlesi, enerji sektöründen inşaat ve yalıtım sektörüne geçmesi oldu. Dindoruk, daha önce küçük bir sektör olan yalıtımın bugünkü dev büyüklüklere ulaşmasında en fazla emeği geçen isimlerden biri. Dış cephe ısı yalıtımı sektörünü oluşturan isimlerden biri olan Dindoruk, “Bugün yalıtım sektörünün büyüklüğü 3 milyar dolara ulaştı" diyor.

Dindoruk, bugün Filli Boya'da boyanın tüketicilerin hayatına renk katan bir ürün olması için çalıştığını söylüyor. “Şu an çok yeni olarak bu pozisyondayım. Gelişen bu sektörün önemli bir pazarlama yöneticisi olarak sektöre imzamı atmak istiyorum" diyen Dindoruk, kariyer hedefini de bu sözlerle özetliyor. Dindoruk, gündeminin önemli maddelerini ise şöyle paylaşıyor: “Renk ve enerji verimliliği konularındaki uzmanlığımızla Türkiye'de bu konularda gündem oluşturmaya çalışıyoruz.

Hem bilimi hem trendleri işin içine katıyoruz. Görme ve renk ile görme ve ışık ilişkisini anlamak için CERN'i ziyaret ettik. Bu anlamda bir ilke imza attık. Sektörde her zaman ilkleri hayata geçiren şirket olma iddiamızı sürdürmeye gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ise en önemli odağım."
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER