Capital'e abone olun.
LÜKSTE BİREYSEL PROJELERE YÖNELECEĞİZ

Lükste bireysel projelere yöneleceğiz

Yirmibirgram, bu yıl hizmet kategorisini de çeşitlendirme kararı almış durumda.

Son Güncelleme: 01.07.2012

30 KİŞİLİK TAKIM
Yirmibirgram, 3 yıl önce Türkiye’nin ilk ve tek lüks pazarlama iletişim şirketi olarak kuruldu. 10 kişilik bir ekiple yola çıkan ajans, bugün İstanbul ve Roma ofislerinde toplam 30 kişilik bir beyin takımı ile hizmet veriyor. Kempinski’den Swissotel’e Cartier’den Godiva’ya farklı sektörlerden birçok lüks marka, Yirmibirgram’ın müşterileri arasında bulunuyor.

YÜZDE 100 BÜYÜME

Her yıl yüzde 100 büyüyerek ilerlediklerini belirten ajans kurucularından Onur Akın, geldikleri noktadan oldukça memnun. “10’dan fazla endüstriye pazarlama iletişimi hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizin merkezinde tasarım, birebir tanıtım ve etkinlik yönetimi var. Varlıklı insanlar için sıra dışı deneyimler tasarlıyoruz. 2011 yılında Luxury Council tarafından ‘Avrupa’nın En İnovatif Fikir Oluşumu’ seçildik” diyor.

KRİTİK KARAR
Yirmibirgram, bu yıl hizmet kategorisini de çeşitlendirme kararı almış durumda. Bu yılın ikinci yarısından itibaren lüks kategoride bireysel projelere yönelmeyi, kurumsal hizmetini kişiye özel deneyim projeleri ile tamamlamayı planlıyor. Akın, “Ayrıca Yirmibirgram olarak Birleşik Arap Emirlikleri merkezli özel bir yatırım fonu ortaklığında üst gelir grubundakiler için rezidans ve turizm odaklı farklı projeler de geliştiriyoruz” diye konuşuyor.
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER