Capital'e abone olun.
ÖDÜLLERİMİZ 100'E YAKLAŞTI

Ödüllerimiz 100'e yaklaştı

Concept, son 2 yıldır üst üste Kristal Elma alarak dikkatleri üzerinde topladı.

Son Güncelleme: 01.08.20112 YIL ÜST ÜSTE KAZANDI
Ajansın bu yıl yerel ve global yarışmalardan aldığı ödüllerin toplamı 100'e yaklaşmış durumda. Ajans, bu yıl Kristal Elma yarışmasından 1 büyük ödülle birlikte 2 Kristal Elma ve 5 başarı ödülü aldı. Concept Ajans Başkanı Volkan İkiler, aldıkları ödüllerle ilgili şu yorumlarda bulunuyor:
LAYIK GÖRÜLEN TEK MARKA
"Şekerbank konut kredisi kampanyası için ürettiğimiz filmler TV kategorisinde büyük ödüle layık görüldü. Bunun yanı sıra Şekerbank'la ilgili işlerimiz bankacılık kategorisinde dağıtılan tüm ödüllerin sahibi oldu. Sinpaş, GYO yapı kategorisinde ödüle layık görülen tek markaydı. Ayrıca pilates şirketi Gerda ile turizm, taşımacılık ve eğlence kategorisinde Kristal Elma aldık. Karmatürk işimiz, medya ve yayın kategorisinde kategori ikinciliği aldı. Arbella ise rekabetin çok yoğun olduğu gıda kategorisinde üçüncü oldu."
YENİ MÜŞTERİLER EKLENDİ
Asli görevlerinin reklam işi üretmek değil insanlarla markaların arasını yapmak olduğunu söyleyen İkiler, bu misyonu yerine getirirken her türlü jargondan uzak durduklarını da sözlerine ekliyor. Concept'in yaptığı başarılı işlerle ödüllere layık görülmesi müşteri portföyünü de olumlu yönde etkilemiş durumda. İkiler, "Son dönemde SkyTürk, Elit Çikolata, Komşufırın ve Sinpaş GYO bizimle çalışma kararı aldı" diyerek bu ilgiye vurgu yapıyor.
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER