Capital'e abone olun.
SOSYAL MEDYANIN YENİ YÖNETİCİSİ

Sosyal Medyanın yeni yöneticisi

Sosyal medyanın gösterdiği hızlı gelişim, birtakım şirketleri de harekete geçirdi.

Son Güncelleme: 01.05.2013

AJANS GİBİ ÇALIŞIYOR
Artık Turkcell Global Bilgi de sosyal medya konusunda hizmet veriyor. Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi olarak sosyal medyanın geldiği yer itibariyle bu kanalı kullanmaktan geri kalamayacaklarını belirten Turkcell Global Bilgi Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı A. Fahri Arkan, kendilerinin de tüm ajanslar gibi markaların sosyal medya platformlarındaki iletişimlerine destek olduklarını söylüyor.
EN BÜYÜK FARK
Ajanslardan ayrıldıkları noktayı da şöyle açıklıyor: “Bizim farkımız verdiğimiz üstün müşteri hizmetleri ve CRM deneyimimiz, aldığımız kalite standartları belgeleri ve bunların sürdürülebilirliğinin verdiği uzmanlıkla süreci yönetmemiz.” Turkcell Global Bilgi, Turkcell, Vestel, Regal, Migros, Money Club Kart, Doğan TV, Hürriyet, AvivaSA, Boehringer Ingelheim, Halkbank, Bileşim, GSK, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı gibi birçok şirket ve kamu kurumuna sosyal medya hizmeti sunuyor.
TAKİP DE YAPIYOR
Arkan, müşterilerine sosyal medya platformlarında nasıl var olmaları gerektiği, tam olarak nerelerde ve nasıl bulunmaları gerektiği konusunda destek verirken bunun takibini de yaptıklarını söylüyor. “Bu hizmetleri, Sniffactor ismindeki sosyal medya izleme aracımızla izleme, raporlama yaparak, sosyal medya cevaplama hizmeti vererek, sosyal medya pazarlama alanında sosyal medya stratejik danışmanlık sunarak gerçekleştiriyoruz” diyor.
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER