Capital'e abone olun.
THE MARMARA'NIN İNCİSİ

The Marmara'nın incisi

The Marmara Bodrum en son, dünyanın en önemli gezi dergilerinden Travel&Leisure'ın dünyanın en iyi otelleri listesine Türkiye'den girdi.

Son Güncelleme: 01.06.2011The Marmara Bodrum, 10 otellik The Marmara zincirinin incisi olarak kabul ediliyor. Gerek Bodrum manzarası gerek mimarisiyle fark yaratan otelin, çok sayıda ödülü var. 2 kez üst üste Türkiye'nin en iyi SPA oteli seçildi. Türkiye'deki ilk "Small Luxury Hotels of The World" üyesi. Aynı zamanda dünyanın en şık otellerine verilen "Five Star Diamond Award" ödülünün de sahibi. The Marmara Bodrum en son, dünyanın en önemli gezi dergilerinden Travel&Leisure'ın dünyanın en iyi otelleri listesine Türkiye'den girdi. The Marmara Bodrum Genel Müdürü Nilüfer Çelik, "Buraya The Marmara zincirinin incisi diyoruz. Çünkü her ayrıntısı ince düşünülmüş, her bir parçası özenle seçilmiş zamansız bir otel olarak tasarlanmış. Zaten burada yenileme çalışması yapmıyor hep var olanı korumaya çalışıyoruz" diyor. Uluslararası bir misafir yelpazeleri olduğunu belirten Çelik, Brezilya'dan Arjantine'e, italya'dan Almanya'ya birçok ülkeden misafir ağırladıklarını ancak ağırlığı Amerikalıların oluşturduğunu söylüyor. The Marmara Bodrum'un müşteri kitlesine baktığımızda iş dünyası öne çıkıyor. Çelik, "Bütün şirketlerin üst düzey yöneticileri Bodrum'a geldiğinde burada kalıyor. Üst düzey yönetici toplantıları burada yapılıyor. Kurumsal konaklamalarda tercih ediliyoruz" diye konuşuyor. The Marmara Bodrum, yeni uygulamalarla da daha fazla cazibe merkezi haline gelmeye çalışıyor. Çelik, bu yıl faaliyete geçecek uygulamalarını şöyle anlatıyor: "Bize gelen misafir standardın üstünde olduğu için farklı oda talep ediyor. Bu nedenle bu yıl rüya odalar hazırladık. Ayrıca yine misafir memnuniyeti için misafirlerimize kendi sebzelerini toplayıp pişirebilecekleri bir restoran uygulamasına başlıyoruz."

BODRUM'A MARKA AKINI
The Marmara Bodrum, küçük lüks otel kategorisinde oda kahvaltı hizmet veriyor. Çelik, Bodrum'un bu tür konseptlerle değerinin daha da artacağını düşünüyor. Hatta son dönemde bölgeye bu kategoride çok sayıda otel inşa edilmeye başlanacağını haber veriyor. Bu konuda da şu bilgilendirmeyi yapıyor: "Son olarak Hilton, Bodrum'da bir otel açtı. Oda sayısı çok az olan ama yüksek bir fiyatla hizmet veren Amman Resort da temmuzda burada açılıyor. Four Seasons yer arayışında. Daha önce her şey dahil konseptinde hizmet veren Rixos oda kahvaltı uygulamasına geçti. Bodrum'a iyi markalar geliyor. Kaliteli ve üst gelir grubunda yer alan turist açısından Bodrum, Antalya'nın önünde olacak."
  

Etiketler:

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER