Capital'e abone olun.
MERCEDES'İN ÇILGIN BEBEĞİ!

Mercedes'in çılgın bebeği!

Mercedes'in çılgın otomobil konsepti F 015 Luxury in Motion, San Francisco sokaklarında boy gösterdi. Araç görenleri şaşkına çevirdi. İşte özellikleri...

Son Güncelleme: 27.03.2015

Mercedes-Benz'in çılgın otomobil konsepti F 015 Luxury in Motion, San Francisco sokaklarında boy gösterdi. Geleceğin rüya otomobilini gören şaşkınlığnı gizleyemedi.

KENDİLİĞİNDEN GİDİYOR

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Mercedes, şoförsüz kendiliğinden gidebilen yeni bir model tanıttı. Las Vegas'ta gerçekleşen 2015 Uluslararası Elektronik Tüketiciler Fuarı'nda görücüye çıkan Mercedes Benz F 015 Luxury in Motion, sahip olduğu özellikler ve donanımın dışında tasarımıyla da kendine hayran bıraktı. T

asarımında kullanılan LED ışıklar aracı oldukça şık göstermiş. Mercedes Benz F 015, iki farklı renk seçeneğiyle son kullanıcıya ulaşacak.

İŞTE 4G'NİN AVANTAJLARI! TIKLAYIN!

GELECEĞİN ARACI

Geleceğin aracı olarak lanse edilen Mercedes Benz F 015'ler otomatik sürücü modunda mavi, manuel sürücü modunda ise beyaz ışıkla aydınlatılıyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış aracın sahip olduğu bu özelliklerin yanısıra konforuyla da öne çıkan Mercedes Benz F 015, iç tasarımıyla ev konforunu aratmıyor. Mercedes-Benz'in çılgın otomobil konsepti F 015 Luxury in Motion, San Francisco sokaklarında boy gösterdi. Geleceğin rüya otomobilini gören şaşkınlığnı gizleyemedi.

  

Etiketler: kendiliğinden giden otomobil,mercedes,şoförsüz araç,yeni modeller,lüks araçlarotomobiller

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER