Capital'e abone olun.
AKILLI ÖDEMEDE TOTAL-BKM İŞBİRLİĞİ!

Akıllı ödemede Total-BKM işbirliği!

TOTAL akaryakıt istasyonlarında araçtan inmeden ‘Mobil Ödeme” dönemini başlatıyor

Son Güncelleme: 06.11.2014

TOTAL, BKM Express ile yaptığı işbirliği ile hayata geçirdiği cepten kolay hızlı ve güvenli ödeme uygulamasıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak; TOTAL akaryakıt istasyonlarında araçtan inmeden ‘Mobil Ödeme” dönemini başlatıyor. İşbirliği çerçevesinde; TOTAL istasyonlarında ödeme işlemini araçtan inmeden hızlı bir şekilde cep telefonundan gerçekleştirebilmek için dijital cüzdan BKM Express’e üye olmak, ücretsiz sunulan Club Total Card’a sahip olmak ve TOTAL’in mobil uygulamasını cep telefonuna yüklemek yeterli oluyor.

AKARYAKIT ÖDEMELERİNDE KOLAYLIK VE HIZ DÖNEMİ
BKM Express ve TOTAL işbirliği ile Club Total ve BKM Express üyeleri, anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarına akaryakıt alımı için geldiğinde, daha önceden sisteme tanımladıkları araç plakaları, otomatik tanıma sistemi ile algılanıyor.
Bu uygulamada akaryakıt dolumu gerçekleşirken, müşterinin akıllı cihazına “Mobil Ödeme” seçeneği ile ödeme yapılabileceği konusunda bir uyarı bildirim mesajı ulaşıyor. Bu ödeme seçeneğini kabul eden müşteriyi, cep telefonunda açılan TOTAL mobil uygulaması, ödeme için BKM Express’e yönlendiriyor. Bu aşamadan sonra müşteri BKM Express’e tanımlı olan banka veya kredi kartlarından birini seçerek kolay bir şekilde ödeme işlemini tamamlıyor. Böylece müşteri ‘araçtan inmeden’ kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde akaryakıtını alarak ödemesini gerçekleştiriyor. Uygulama sayesinde araçtan inmeden kısa bir süre içinde ödeme yapabiliyor. Emniyet nedeni ile mobil ödeme sistemi cep telefonları ile sadece araç içindeyken kullanılabiliyor.

  

Etiketler: total,BKM Express,ödeme

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER