Capital'e abone olun.
GENÇ ASLANLAR CANNES'DA BULUŞUYOR!

Genç Aslanlar Cannes'da buluşuyor!

Cannes Lions Uluslararası Yaratcılık Festivali 21-27 Haziran tarihleri arasında Cannes da katılımcılarıyla buluşuyor.

Son Güncelleme: 26.03.2015

Bu yıl 62. yılını kutlayacak olan dünyanın en büyük reklam ve iletişim organizasyonu Cannes Lions Uluslararası Yaratcılık Festivali 21-27 Haziran tarihleri arasında Cannes da katılımcılarıyla buluşuyor.

DOĞAN BURDA DERGİ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ
Türkiye temsilciliğini Doğan Burda Dergi’nin üstlendiği bu prestijli festivalin en dinamik bölümü, genç beyinlerin yarıştığı “Genç Aslanlar/Young Lions”  yarışması.

5 AYRI KATEGORİ OLACAK
Cannes’da Türkiye’yi temsil edecek ‘Genç Aslanlar’, Akmerkez’in ev sahipliği yapacağı yarışma kapsamında genç pazarlamacılar, basın, film, siber ve medya olmak üzere 5 kategoride yarışacak. Genç pazarlamacılar kategorisinde yarışabilmek için 30 yaş ve altı; basın, film, siber ve medya kategorisinde yarışabilmek için 28 yaş ve altında olmak gerekiyor.

SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?
Cannes Lions Türkiye temsilcisi Doğan Burda Dergi ile Reklamcılık Vakfı’nın, Akmerkez evsahipliğinde ve sponsorluğunda, 10 - 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği  Cannes Lions Genç Aslanlar Yarışması Türkiye Elemeleri’ne, Reklamverenler Derneği ve Getty Images bu yıl da destek veriyor.

16 NİSAN BÜYÜK GÜN
Son başvuru tarihi 6 Nisan olan “Genç Aslanlar” yarışması, 10 Nisanda ki kategori briefleriyle başlayacak olup 15-16 Nisan’da yapılacak jüri değerlendirmeleri ile Türkiye’yi Cannes’da temsil edecek yeteneklerini belirleyecek, 16 Nisan’da yapılacak ödül töreni ile de kazanan isimler açıklanacak.

GENÇLERİ KİMLER HAZIRLAYACAK?
Tüm sektör bu yıl Young Lions/Genç Aslanlar için seferber oldu; İlkay Gürpınar, Can Faga, Karpat Polat, Kerem Özkut, Alemşah Öztürk, Viktor Kuzu,Banun Erkıran, Elif Önay, Engin Kafadar, Nüzhet Algüneş, İnanç Dedebaş, Serfinaz Altun, Gökhan Erol, Tuğyan Çelik gibi sektörün en önemli ve değerli isimleri oryantasyon ve mentorluk seminerleri ile gençleri Cannes’a hazırlayacak.

Bu deneyimi yaşamak, Cannes’da Türkiye’yi 5 kategoride temsil edecek 10 kişiden bir olmak istiyorsanız, İngilizcem de iyi diyor kendinize güveniyorsanız son başvuru tarihi 6 Nisan.  

Etiketler: Cannes Lions Uluslararası Yaratcılık Festivali,genç aslanlar,festival,ödül töreni,başvuru tarihi,Doğan Burda Dergi,türkiye temsilcisi,Young Lions,cannes,reklamcılar

İsminiz:

Yorumunuz:


FOTO HABER