Capital'e abone olun.
BAŞARIMIZIN TESCİLİ MEMNUNİYET VERİYOR

Başarımızın tescili memnuniyet veriyor

OMSAN Genel Müdürü Osman Küçükertan, alınan ödüllerin 1250 çalışandan oluşan OMSAN ailesinin kolektif başarısını ortaya koyduğunu vurguluyor.

Son Güncelleme: 01.04.2014

Türk lojistik sektörünün önde gelen firmalarından biri olan OMSAN aldığı ödüllerle de göz dolduruyor. Farklı kategorilerde birçok ödül alan şirketin önümüzdeki dönemdeki ilk hedefi ise “Avrupa’da yılın şirketi” olmak.

OMSAN Genel Müdürü Osman Küçükertan, aldıkları ödüllerin doğru yolda ilerlediklerinin en önemli göstergesi olduğunu belirtiyor. Bu ödüllerle büyük gurur duyduklarının altını çizen küçükertan, özellikle müşteriler tarafından verilen ödüllerin ise çok daha anlamlı olduğunun altını çiziyor.

1978 yılından bu yana faaliyette olan OMSAN, küresel bir şirket olma vizyonu ile hareket ediyor. Bu yolda elde edilen başarıların hem uluslararası hem de yurtiçinde konularında marka olmuş kuruluşlar tarafından tescil edilmesi ise şirketi ayrıca gururlandırıyor.

OMSAN Genel Müdürü Osman Küçükertan, alınan ödüllerin 1250 çalışandan oluşan OMSAN ailesinin kolektif başarısını ortaya koyduğunu vurguluyor. Küçükertan alınan ödüllerle çalışan motivasyonunun yükseldiğinin de altını çiziyor.

OMSAN olarak şimdiye kadar hangi ödülleri aldınız?
1978 yılından bu yana sektör deneyimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sonucunda OMSAN'ın ulaşmış olduğu konum artık hem müşterileri hem de sektörün saygın araştırma kurumları tarafından takdir edilip ödüllendiriliyor. OMSAN’nın son beş yıl içerisinde almış olduğu başlıca ödülleri şöyle sıralayabiliriz:

2014 yılında Kariyer.net’ten ikinci kez “İnsana Saygı Ödülü”, European Business Awards’ta “Onur Nişanı” aldı. OMSAN Şoförü Rıdvan Demirel, Total Oil Türkiye’nin seçtiği yılın en iyi 3 sürücüsünden biri oldu.  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 • Etiketler: Ödül,müşteri,sektör,tescil,Başarı

  İsminiz:

  Yorumunuz:


  FOTO HABER