Capital'e abone olun.
DOĞTAŞ 40'INCI YILINDA ÖDÜLLERİYLE BÜYÜYOR

Doğtaş 40'ıncı yılında ödülleriyle büyüyor

Doğtaş Genel Müdürü İsmail Doğan, sorularımızı yanıtlıyor.

Son Güncelleme: 01.03.2012

Ciro ve ihracat alanlarındaki başarılarıyla mobilya sektöründe ilk üçe giren Doğtaş, bu başarısını ödülleriyle taçlandıran şirketlerden. Sadece geçtiğimiz yıl altı ödüle layık görülen şirket, üç yıldır yaptığı yatırımların meyvesini alıyor. Aldıkları ödüllerin tüm Doğtaş Ailesi'ni motive ettiğini dile getiren Doğtaş Genel Müdürü İsmail Doğan, ödül aldıkları her alanda daha fazla yenilik yarattıklarını belirtiyor. Son üç yılda 20 milyon dolar tutarında yatırım gerçekleştiren Doğtaş, 2011 yılını da son derece iyi bir şekilde geçirdi. "Aldığımız ödüller, zaten 2011'i nasıl geçirdiğimizin bir kanıtı" diyen İsmail Doğan, 2012 yılında da ürün ve hizmetleriyle ödül almaya devam edeceklerini dile getiriyor. Doğan, diğer sorularımızı ise şöyle yanıtlıyor: Doğtaş için ödül almanın önemi nedir? Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyoruz. Ayrıca mobilya ihracatında ve ciroda, sektörün ilk üçe giren mobilya markalarından biriyiz. Sürekli en iyinin peşindeki arayışlarımız, zamanın ruhunu kavrayan çalışmalarımızla son yıllarda Doğtaş'ın yıldızı daha da parladı. Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen bu anlayış ve çalışmalarımız sonucunda gurur duyduğumuz bir noktaya geldik. Gerçekleştirdiğimiz projeler, yeni ve önemli yatırımlarımız, aldığımız çeşitli ödüllerle mobilya sektörüne damgamızı vurduk, etkinliğimiz ve gücümüzü pekiştirdik. Aldığımız ödüller Doğtaş Ailesi olarak hepimizi motive ediyor. Bu motivasyon kişilere ve şirkete katkı sağlıyor ve ne kadar doğru işler yaptığımızı bize bir kez daha gösteriyor. Hep daha iyisini yapma yönünde istek yaratıyor. Yapılan çalışmaların takdir görmesi,
ödüllendirilmesi gurur ve mutluluk verici.

Doğtaş olarak hangi ödülü aldınız? Ve bunu nasıl başardınız?
- Doğtaş olarak bugüne kadar birçok ödüle layık görüldük. Son olarak 2011 yılı sonunda Capital dergisinin 2011 araştırmasında sektörün "En Beğenilen Şirket"i seçildik. Her geçen yıl büyüyen, güçlenen, yenilikleri ile dikkat çeken Doğtaş olarak bu sonuç, başarımızın da bir göstergesidir. Bu motivasyon ve enerjiyle Türk mobilya sektörünü daha da yukarılara çekecek çalışmalarımıza ve aynı kalitede ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.
Capital dergisinin düzenlediği Türkiye'nin en beğenilen şirketleri araştırmasında çeşitli kriterler göz önüne alınarak değerlendirme yapılıyor. En beğenilen şirket seçilmek için göz önüne alınan kriterler düşünüldüğünde, ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi ve şeffaflık, yenilikçilik ve finansal sağlamlık, çalışan memnuniyeti başlıklarının altını ne kadar başarıyla doldurduğunuz ortaya çıkıyor. Bu kriterlere göre sektörün en beğenileni seçilmek sağlam ve köklü bir şirket olduğumuzu da kanıtlıyor.  
  • 1
  • 2
  • 3

  • Etiketler:

    İsminiz:

    Yorumunuz:


    FOTO HABER