Capital'e abone olun.
VODAFONE 770 BİN ÇİFTÇİYE ULAŞTI

Vodafone 770 bin çiftçiye ulaştı

Lütfullah Kitapçı’yla Vodafone’un çiftçilere özel hizmetlerini konuştuk.

Son Güncelleme: 01.06.2013

Vodafone, 2009 yılında hayata geçirdiği Vodafone Çiftçi Kulübü ile 770 bini aşkın çiftçiye ulaştı. Vodafone Çiftçi Kulübü’nün, ürün ve servisleri sayesinde çiftçilere yıllık olarak 100 milyon Euro’yu aşan fayda sağladığını söyleyen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, şirket olarak tarımsal ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirtiyor. Kulübün birçok avantajı bulunduğuna değinen Kitapçı, beklentilerinin üzerinde bir ilgi ile karşılaştıklarını vurguluyor.

Vodafone Çiftçi Kulübü ile 770 bini aşkın çiftçiye ulaşan Vodafone, bunun yanında Çiftçi Tırı’yla Türkiye’yi dolaşarak eğitimler veriyor. Vodafone Çiftçi Tırı'nın bugüne kadar 62 ili ve 307 beldeyi ziyaret ettiğini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, yaklaşık 175 bin kişiye de eğitim verdiklerini söylüyor. Kitapçı, önümüzdeki dönemde de çiftçilerin iş ve yaşam kalitelerini artırmak üzere çalışmalara devam edeceklerinin altını çiziyor. Lütfullah Kitapçı’yla Vodafone’un çiftçilere özel hizmetlerini konuştuk:

Vodafone'un çiftçilere özel sunduğu imkanlar neler?
Türkiye’nin sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunmak amacıyla, “çifte sorumluluk” anlayışımız doğrultusunda, ticari faaliyetler kadar sosyal yatırımlara da büyük önem veriyoruz. Mobil teknolojilerin birçok sektörde sürdürülebilir gelişmeye çok büyük katkıları olduğuna inanıyoruz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri işbirliğiyle 2009 yılı sonunda hayata geçirdiğimiz Vodafone Çiftçi Kulübü’yle öncelikle çiftçilerin bilinçlendirilmesini amaçlıyoruz. Bu yolla tarımsal ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunmak da hedeflerimiz arasında...

Bu kulübün avantajları nedir?
2434 Çiftçi Haber Paketi’yle Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, tamamen ücretsiz olarak, kendilerini ilgilendiren tüm haberleri herkesten önce öğrenebiliyor. ilçeye özel hava tahmini yorumları, ürüne özel hastalık ve zararlı uyarıları, tarımsal destekler, hibe ve yatırım destekleri, ürünün hal ve piyasa fiyatları, tarım sektöründen son gelişmeler, ücretsiz fuar davetiyeleri ve ille ilgili tarımsal haberler 2434 Çiftçi Haber Paketi'nde sunuluyor. Tüm Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, Ergo Sigorta tarafından ücretsiz olarak 10 bin TL teminatla sigortalanıyor. Üstelik tüm bu ayrıcalıklı ferdi kaza sigorta hizmeti için hiçbir ek ücret ödemiyorlar.  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 • Etiketler:

  İsminiz:

  Yorumunuz:


  FOTO HABER