Düşünce Kulübü zirvede buluştu

Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleşen zirvede, Akbank Düşünce Kulübü üyeleri Akbank üst yönetimiyle bir araya geldi.

28 NİSAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Düşünce Kulübü zirvede buluştu

HEDEFTE NE VAR?
Panelde, Bade Sipahioğlu Işık, Akbank Düşünce Kulübü için yola çıkarken amacın Türkiye’nin en parlak beyinlerini bir araya getirmek ve onların fikirlerinden doğacak sinerjiyle platform yaratmak olduğunu söyledi.

Işık, bu yıl itibarıyla daha çok konuşan, daha aktif olan, tüm üyelerin daha bağlı hale geleceği bir Akbank Düşünce Kulübü dönemine girildiğini, bu kapsamda tüm üyelerden kulübe aktif destek sağlamalarını beklediklerini söyledi.

Oğuz Babüroğlu da konuşmasında, “sosyal sorumluluk” yönüne dikkat çektiği kulübün, gençlerin profesyonel ve kişisel gelişimlerine katkısı üzerinde durdu. Babüroğlu, kulübün çalışmalarının bütün yıla yayılan bir yapıya doğru evrildiğini belirterek kulübün çok uzun seneler aktif çalışmalarını sürdüreceğine inandığını vurguladı.

DESTEK ÇAĞRISI
Kulübün bir parçası olmaktan çok gurur duyduğunu belirten Gökçe Turan da bir genç olarak kulübe neler kattığını ve kulüpten neler kazandığını aktardı. Turan, kulübün değişen yapısında tüm üyelere destek çağrısında bulundu.

Panelin ardından, Akbank Düşünce Kulübü’nün yeniliklerinden biri olan kulüp koordinatörü görevi için seçim yapıldı. Çekişmeli geçen seçimin sonunda, kulübün birinci dönem üyesi Volkan Öktem ile ikinci dönem üyesi Olcay Silahlı kulübün eş başkanları seçildi.

Eş başkanlar, kulübün kendi kendini yöneteceği bu yeni süreçte, başkanlık görevini paylaşmaktan gurur duyduklarını belirtti. Akbank Düşünce Kulübü Zirvesi, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Levent Erden’in konuşması ile renklendi. Değişen dünyanın dinamiklerini paylaşan Erden, üyelere yeni dünya koşullarında nasıl bir liderlik yolu çizmeleri gerektiği konusunda yol gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.