Düşünce Kulübü zirvede buluştu

Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleşen zirvede, Akbank Düşünce Kulübü üyeleri Akbank üst yönetimiyle bir araya geldi.

28 NİSAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Düşünce Kulübü zirvede buluştu

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?
3’ÜNCÜ SINIFLAR

Akbank Düşünce Kulübü’ne üniversite 3’üncü sınıfta okuyanlar başvuru yapabiliyor. Üyelik için not ortalamasının yüksek olması, akademik olarak başarılı olmak aranan ilk şartlar arasında. Kulüp üyelerinin ayrıca yenilikçi, iletişim becerisi güçlü, çevresindeki gelişmelere duyarlı ve çok iyi derecede İngilizce bilmesi bekleniyor.

EKİMDE BAŞLIYOR
Türkiye’deki tüm üniversitelerde okuyan öğrenciler www.akbankdusuncekulubu.com adresinden kulüp hakkında detaylı bilgi alarak başvuru yapabiliyor. Başvurular her yıl ekim ayı içerisinde online olarak yapılıyor.

YARININ YENİLİKÇİ DÜŞÜNCE LİDERLERİ
6 YIL ÖNCE KURULDU

2008 yılında kurulan Akbank Düşünce Kulübü, 6 yıldır “Yenilikçi Düşünce Liderleri” yetiştirmeyi ve toplumsal fayda yaratmayı amaçlıyor. Kulübün en önemli hedefi, gençlere kendilerini geliştirebilecek bir platform sağlamak. Ayrıca Türkiye’nin yenilikçilik ve yaratıcılık potansiyelinin gelişmesine katkıda bulunmak da hedefler arasında yer alıyor. Kulüp, 2013-2014 döneminde, yani 6’ncı yılında da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

UZUN SOLUKLU BİRLİKTELİK
Bu yıl yeni üye seçim çalışmalarını tamamlamak üzere olan Akbank Düşünce Kulübü, her yıl belli sayıda öğrencinin katılımıyla sürekli büyüyor. Bir “arkadaşlık”, “dostluk” kulübü anlayışıyla çalışmalarını ve sosyal aktivitelerini sürdürüyor. Üyelerinin kendilerini geliştireceği uzun soluklu sosyal bir birliktelik için önemli ve kalıcı bir platform oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.