Şehrin en iyi hali devam edecek

Göllü, gençlerle gerçekleştirdikleri yeni projelerini ve sonuçlarını şöyle anlatıyor...

15 MART, 20160
Paylaş Tweet Paylaş
Şehrin en iyi hali devam edecek
Kaç gönüllü projede yer aldı?
Projenin bu yıl ilk ayağı olduğu için 400 üniversiteli genci bir araya getirmeyi hedefledik. Akbank Caz Festivali’ninde 25’inci yılı olması bakımından İstanbul dışında 25 ilden de 100 gönüllü katıldı projemize.
Projeye katılan gönüllü gençler nasıl seçildi?
Akbank olarak projeye, gençlere gerçekten inandık. Ana reklamkampanyalarımızdan birini bu işe ayırdık ve Akbank Caz Festivali’nin iletişimini bu projemiz üzerinden yaptık. Gerek televizyon, gerek gazete, gerekse de sosyal medya duyurularımızla gençlere ulaşmayı amaçladık. Gençler inancımızı boşa çıkarmadı, projemiz büyük ilgi gördü, sosyal medya iletişimine başlamamızın üçüncü gününde başvurularımız doldu.
Projede kapsamında gençler hangi sivil toplum çalışmalarına katıldı? Sonuç ne oldu?
Projeyi çevre, evsiz hayvanlar, eğitim ve bölgesel bazda ihtiyaç duyulan katkılar olarak kategorize ettik. Bu alanlarda gönüllülük faaliyetlerinin en önemli adreslerinden ToplumGönüllüleri Vakfı, Deniz Temiz TURMEPA Derneği ve Yedikule Hayvan Barınağı’yla işbirliği halinde ilerledik. 25 ayrı ilde ise yardım toplamaktan, engellilere desteğe kadar pek çok gönüllülük faaliyeti gerçekleştirdik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.