Uludağ Ekonomi Zirvesi, www.zirvedencanli.com’da

Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi www.zirvedencanli.com’la bu yıl da canlı yayımlanacak.

24.03.2016 10:25:510
Paylaş Tweet Paylaş
Uludağ Ekonomi Zirvesi, www.zirvedencanli.com’da
Capital ve Ekonomist dergileri tarafından beşinci kez düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, Grand Yazıcı Otel’de yarın (25 Mart 2016, Cuma) başlayacak. İki gün sürecek Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ekonomiye yön verenlerin yorum ve analizleri www.zirvedencanli.com’dan canlı olarak takip edilebilecek.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’ni zirvedencanli.com üzerinden izleyecekler, Zirve başlamadan önce sayfa üzerindeki programdan takip etmek istedikleri oturumlar için kendilerine hatırlatma koyabilecek.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açılışını yapacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi, ulusal ve uluslararası arenada ekonomiye yön veren iş insanlarını ağırlayacak. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, 2023 projeksiyonunda sanayiciler için yarının rekabetçi sektörleri, sanayinin geleceği ve endüstri 4.0 konuları ele alınacak.

Türkiye 2023: Büyüme Nereden Gelecek? sorusunun cevabının aranacağı Zirve’de, global marka yolculuğunda yatırımları ile iş dünyasının en önemli isimlerinin dünyada geldiği nokta konuşulacak. Girişimcilik 2016: Hayalden gerçeğe başlıklı oturumda girişimci iş insanlarının deneyimlerinin paylaşılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dijital ekonomi ve büyüme stratejileri konuları da ele alınacak.

Teknoloji ve trendlerin iş dünyasına yansımalarının vurgulanacağı Zirve, sosyal sürdürülebilirlik ve tutumlu inovasyon konularında önemli konuşmacıları ağırlayacak. Yeni dünya düzeni ve gelecek hakkındaki öngörülerin anlatılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, perakende sektöründe yeni dönem ile bankacılık ve reel sektörler arasındaki ilişki konuşulacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ‘İşte Daha Fazla Kadın’ oturumunda kadınların iş yaşamında daha aktif katılımının önemine değinilecek.

Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili güncel bilgileri www.uludagekonomizirvesi.org adresinden alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz