Servotel Başkanı Ömer İsvan, UEZ24’te konuşacak

Uludağ Ekonomi Zirvesi 2024'te (UEZ 2024) konuşacak isimlerden biri de Servotel Başkanı Ömer İsvan.

4.04.2024 12:53:010
Paylaş Tweet Paylaş
Servotel Başkanı Ömer İsvan, UEZ24’te konuşacak

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi 2024’te (UEZ 2024) konuşacak isimlerden biri de dünyanın en önde gelen otel ve gayrimenkul geliştirme danışmanlığı firmalarından biri olan Servotel’in başkanı Ömer İsvan…

Uludağ Ekonomi Zirvesi 2024 (UEZ 2024) için geri sayım başladı. 25-28 Nisan tarihlerinde düzenlenecek iş dünyasının en büyük ve etkili zirvesinde bu yıl da her zaman olduğu gibi Türkiye ve dünyadan birbirinden değerli isimler, düzenlenecek panellerde katılımcılarla buluşacak. Bu isimlerden biri de Servotel Başkanı Ömer İsvan.

Lüks markaları ülkemize getirdi

Mandarin gibi uluslararası lüks otel markalarının ülkemize gelmesine öncülük eden İsvan, uluslararası otel, resort, konut ve karma kullanımlı proje yatırımcılarına katma değer yaratan bir isim.

Servotel Kurucu Başkanı Ömer İsvan, firmanın Londra’da kuruluşundan itibaren 43 farklı ülkede, sayısız otel resort ve golf projesinde, birçok marka ve işletmeciyle çalışarak yatırımcıları arazi analizinden başlayıp, projelendirmeden açılışa, varlık yönetimine kadar her aşamada yönlendiriyor.

İngiltere’deki Surrey Üniversitesi’nin mezunu olan İsvan, “Institute of Hospitality” ve “Institute of Directors and British Institute of Management” üyesi. Otel sektörünü “Butik Otel” terimiyle tanıştıran kişi olarak da biliniyor.

Kayıt ve bilgi için: www.uludagekonomizirvesi.org
[email protected] / 0538 276 83 43
Son katılım tarihi: 15 Nisan 2024

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz