11. Finance Break Finans Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere finans dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan Finance Break Finans Zirvesi’nin 11.sini düzenliyor.

24 KASIM, 20170
Paylaş Tweet Paylaş
11. Finance Break Finans Zirvesi başlıyor

Boğaziçi’nin tek finans zirvesi olan Finance Break, bu yıl finansın teknolojiyle yeniden doğuşunu anlatacağı ‘Finansta Rönesans’ mottosuyla çıkıyor.Finans alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 27 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İbrahim Bodur Oditoryumu’nda QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Ekonomi Finans alt kurulunun düzenleyeceği Finance Break’te; DeutscheBank CEO'su Albert Krespin, Teb Yatırım CEO'su Baturalp Candemir, QNB FinansInvest CEO'su Özgür Güneri, Prof. Dr. Emre Alkin, eski milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi Üyesi Murat Sağman, Penti CFO’su Sevtap Arslan, Pfizer CFO’su Ezgi Balcı Gülseren, Teb Yatırım Stratejisti Işık Ökte, İş Yatırım Yöneticisi Şant Manukyan, Socar Türkiye Finansal Risk Koordinatörü Ali Ağaoğlu, HSBC Stratejisti Fatih Keresteci, BloombergHt sunucularından Barış Esen, Güzem Yılmaz ve daha birçok değerli isim ağırlanacak.

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://financebreak.buik.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz