Motivasyonumuzu pozitif etkiliyor

Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Şekerbank için ödülün ne ifade ettiğinden aldıkları ödüllere kadar birçok sorumuzu da şöyle yanıtlıyor.

17.06.2014 23:06:090
Paylaş Tweet Paylaş
Motivasyonumuzu pozitif etkiliyor
Eğitim alanındaki çalışmalarıyla ilk odulunu 1981'de Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alan Şekerbank, günümüze kadar birçok ödüle layık görülmüş durumda. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonu doğrultusunda gerçekleştirdikleri işlerin ödüllendirilmesinin çalışanların motivasyonuna pozitif katkı sağladığını söyleyen Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, “bu da onları hep daha iyiyi gerçekleştirme konusunda teşvik ediyor” diyor.

Anadolu’da binlerce girişimcinin küçük birikimleriyle üretimi, girişimciyi teşvik etmek ve tarımsal sanayinin finansmanını sağlamak amacıyla kurulan Şekerbank, 60 yılı aşkın süredir faaliyetlerini toplumsal kalkınma vizyonu çerçevesinde yürütüyor. ‘Anadolu Bankacılığı’ olarak tanımlanan bu misyon doğrultusunda, ürünlerini sadece finansal bir enstrüman olarak değil.

Türkiye’nin ve firmaların verimliliklerine katkı sağlayacak şekilde geliştirmeye önem veren Şekerbank, bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan kesimlere ulaşıyor. Sadece metropollerde değil Anadolu’daki il ve ilçelerde de aktif olarak hizmet veren banka, yüzde 65’i Anadolu’da bulunan 71 il ve 101 merkez dışı ilçedeki şubeleriyle çiftçi, esnaf ve küçük işletmelere özel çözümler sunuyor.

Bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan yörelerde yeni şube açılışlarına da devam ediyor. Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, esnaf, çiftçi ve küçük işletmelerin daha çok kaynağa ulaşması ve üretimin artması, her segmentte enerji verimliliği yatırımlarını destekleyerek sürdürülebilir kalkınmaya hizmet etmek ve küçük ya da büyük tüm tasarrufların tabana yaygın dağılımını desteklemenin, her dönemde temel öncelikleri olduğunu söylüyor.

Bu kapsamda önümüzdeki dönemde de esnafa, işletmelere ve çiftçilere, üretimin artmasına yönelik özel çalışmalar gerçekleştireceklerini belirtiyor. Uluşahin, Şekerbank için ödülün ne ifade ettiğinden aldıkları ödüllere kadar birçok sorumuzu da şöyle yanıtlıyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz