Müşterinin de fikrini alacağız

Üretim alanında yenilikçi projelerimizle kârlılığımıza katkı sağlamayı hedefleyeceğiz” diye konuşan Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, grubun inovasyon yaklaşımını dergimize şöyle aktardı.

18.05.2014 21:00:050
Paylaş Tweet Paylaş
Müşterinin de fikrini alacağız
Anadolu Grubu, çalışanların fikirlerini toplamak için İno-Port adlı bir portal oluşturdu. Son 1 yılda 500 yenilikçi projenin geldiği portal, grup tarafından yakın zamanda müşterilerinin ve paydaşlarının fikirlerini almak için de kullanılacak.

Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, portal üzerinden gelen projelere önümüzdeki dönemde daha da yoğunlaşacaklarını söylüyor. Zorlu, "Yenilikçi projelerimizle kârlılığımıza katkı sağlamayı sürdüreceğiz" diyor.

nadolu Grubu, Coca-Cola İçecek’ten Anadolu Efes’e, Çelik Motor’dan Adel Kalemcilik’e, McDonald’s’tan Komili’ye Türkiye’de değer yaratan pek çok şirket ve markaya sahip. Yenilikçiliği ve inovasyonu iş gündeminde ön sıralara koyan grup, İno-Port adında bir portal kurdu.

Bu portal aracılığıyla yenilikçi fikirleri toplayan grup, yeni dönemde müşterilerinin ve paydaşlarının da görüşlerini almaya başlayacak. Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, “Bizim için çalışanlarımızın fikirleri çok değerli.

Inovasyon sürecimize en büyük katkıyı çalışanlarımızın fikirlerini topladığımız ve bu fikirleri ödüllendirdiğimiz İno-Port adlı portalimizde yakın dönemde müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın da fikirlerini iletebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefliyoruz” diyor.

İno-Port inovasyon portali üzerinden gelen projelere önümüzdeki dönemde daha da yoğun şekilde odaklanacaklarını söyleyen Zorlu, “Faaliyetlerimizin büyük bölümünü üretim bandımız oluşturuyor.

Bu alanda en alt kademe çalışanımızdan en üst seviye yöneticimize kadar tüm ekiplerimizin fikirlerini dikkate alacağız. Üretim alanında yenilikçi projelerimizle kârlılığımıza katkı sağlamayı hedefleyeceğiz” diye konuşuyor. Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, grubun inovasyon yaklaşımını dergimize şöyle aktardı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz