Sırada bulutların entegrasyonu var

Özan Türe ve Funda Vural ile Cloudteam’i, Salesforce.com ile sundukları CRM çözümlerini ve hedeflerini konuştuk.

1.07.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Sırada bulutların entegrasyonu var
Cloudteam, şirketlere bulut bilişim çözümleri sunan salesforce.com’un Türkiye yetkili satıcısı. şirketin hedefinde, önümüzdeki 5 yılda türkiye’de salesforce.com’u kendi alanında bir numara yapmak var. Bulut bilişimden önce firmaların en başarılı yazılımları alıp birbiriyle entegre ederek kullandığını hatırlatan Cloudteam Genel Müdürü Özan Türe, önümüzdeki yıllarda en önemli konulardan birinin farklı bulut çözümlerinin birbiriyle entegrasyonu olacağını söylüyor.

Geçen yıl kasım ayında kurulan Cloudteam, dünyada ilk kurumsal bulut çözümünü sunan Salesforce.com’un yetkili satıcılığım yürütüyor. Şirket, satış gücü otomasyonu, müşteri hizmetleri yönetimi, sosyal medya dinlemesi, kurum içi ve dışı iletişim yönetimi, özel uygulama geliştirme platformu ve bu uygulamaların yer aldığı pazar yeri çözümlerine yönelik satış, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri veriyor.

Salesforce.com’un dünyanın bir numaralı sosyal dinleme platformu olan Radian6 ve sosyal mecralar üzerinden kampanyaların duyurulmasını sağlayan Buddy Media ile önemli bir farklılık yarattığını belirten Cloudteam Genel Müdürü Ûzan Türe, AppExchange ve Chatter uygulamalarının da benzeri bulunmayan çözümler olduğunu hatırlatıyor. Bulut CRM ile çok küçük firmaların , salı dahi çok büyük yatırımlar gereken donanım ve yazılımı kullanabildiğini hatırlatan Türe, böylece herkesin eşit fırsata sahip olduğunun da altını çiziyor. Cloudteam Genel Müdürü Özan Türe ve Cloudteam Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Funda Vural ile Cloudteam’i, Salesforce.com ile sundukları CRM çözümlerini ve hedeflerini konuştuk:

Şirketiniz hakkında bilgi verir misiniz?
ÖT: Cloudteam Kasım 2012’de Türkiye Pazarı’nda önemli bir bulut bilişim şirketi olmak üzere Experteam ve Funda Vural’ın bir araya gelmesi ile kuruldu. Experteam, 13 yıllık bir firma ve Oracle’ın Türkiye’deki en çok proje geliştiren iş ortağı. Son iki yıldır müşterilerimizin CRM’le ilgili isteklerine çözüm bulmak arayışmdaydık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz