Stajdan başlayan yükseliş

Genç Capital, stajyerlikten yöneticiliğe yükselmeyi başarmış, henüz 30’larında olup kariyer basamaklarını sağlam adımlarla çıkmaya devam edenleri bir araya getirdi.

12.06.2014 15:39:210
Paylaş Tweet Paylaş
Stajdan başlayan yükseliş


KARİYER ADIMLARI
Askerden sonra imalatta yönetici, son 3 yıldır parça ve karoser üretimi kısım müdürlüğü görevine devam ediyorum.

AYLİN GÜRBÜZ LÜLECİ TÜRK HENKEL HUKUK MÜŞAVİRİ
"HENKEL BİR YÖNETİCİ OKULU"
ÇOK ÖZEL FIRSAT

Henkel, hayalini kurduğum tüm kriterleri taşıyordu. Çok iyi okullardan gelen donanımlı insanlarla ve farklı ülkelerden profesyonellerle iletişim halinde olmak Henkel’in sunduğu çok özel bir fırsat. Kendimi geliştirebilecek olmanın yanı sıra çok istediğim yurtdışı master başvurularında Henkel’de staj yapmış olmanın beni diğer adayların önüne geçirebileceğini düşündüm.

YÜKSEK SORUMLULUK
Henkel pek çok şirketten farklı olarak stajerlere yüksek sorumluluk veriyor. Stajımı yaparken tamamen şans eseri baş hukuk müşaviri doğum iznini almıştı ve o dönemde yürütme kurulu başkanımız ve üst yönetimle yakın çalışma fırsatı buldum. Daha sonra bana kadro açıldı.

EŞSİZ TECRÜBELER
Şu anda Henkel’de hukuk müşaviri olarak çalışıyorum. Hukuk sektöründe genellikle hukuk bürolarının kariyerinin başındaki kişileri daha iyi geliştirdiğine inanılır. Halbuki bizim sektörümüzde Henkel gibi uluslararası bir şirkette de eşsiz tecrübeler kazanılıyor ve çok daha fazla alanda gelişim fırsatı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz