Anadolu 500 Ödülleri Sahiplerini Buldu

“Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasının ödül töreni, 28 Mayıs Cuma günü çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

2 HAZİRAN, 20210
Paylaş Tweet Paylaş

Ekonomist Dergisi ve Türk Ekonomi Bankası iş birliği u yıl 17. kez düzenlenen düzenlenen “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasının ödül töreni, 28 Mayıs Cuma günü çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

TC. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımı ile gerçekleştirilecek törenin açılış konuşmalarını Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talip Yılmaz ve TEB Kurumsal Bankacılık Genel Müdürü Yardımcısı Gülümser Özgün Henden yaptı.

Ana sponsorluğunu TEB, Dijital Dönüşüm sponsorluğunu Logo Yazılım Türkiye, co-sponsorluğunu TEB Arval’ın, destek sponsorluğunu ise Sanko Holding’in üstlendiği etkinlikte Anadolu’nun lider iş insanlarının katılımı ile iki oturum da düzenlendi.

TEB Kurumsal Bankacılık Genel Müdürü Yardımcısı Gülümser Özgün Henden’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Anadolu’nun En Büyükleri oturumunda Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Er-bakır Group Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci,  Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Öksüz yeni dönem öngörülerini paylaştılar.

Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Nasıl Başardılar?” oturumunda ise, Şenocak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şenocak, Hema Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Neval Altuk ve İskur Group Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Kurtul şirketlerin başarı hikayalerini dinleyicilerle paylaştılar.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz