63.000'in altında A TİPİ FON alın

Merkez Bankası'nın kararları, döviz ve faiz cephesinde etkili olmayı sürdürecek.

1.08.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
63.000'in altında A TİPİ FON alın


EFG'NİN HEDEFLERİ BUYUYOR
KADEMELİ BÜYÜME

2005 yılında Eurobank tarafından satın alınan ve unvanı HC İstanbul'ken EFG İstanbul olarak değişen kurumun hedefi, verdiği hizmeti en kaliteli şekilde müşterilerine sunmak. Yatırım bankasının sunduğu tüm hizmetleri bir şekilde sunalım yaklaşımından çok, girdiğimiz her işte en kaliteli hizmeti vererek müşterileri memnun etmeyi amaçlıyoruz. O nedenle her yıl veya her iki yılda bir yeni bir işkoluna girdi EFG İstanbul.
PORTFÖY YÖNETİMİ
Portföy yönetimi en son girdiğimiz alan. Şu anda bakarsanız, aktif olarak yönettiğimiz A tipi fonlar da B tipi fonlar da kendi kategorilerinde en yüksek getiriyi sunan ilk üç fon arasında yer alıyor. Farklı kategorilerde aktif olarak fon yönetip her birinde ilk üç içinde yer alan başka bir kurum yok. Benzer bir şekilde portföy yönetiminde ilk 6 aylık getirilerimiz yüzde 10-17 aralığında.
İKİ ÖNEMLİ HEDEF
Bundan sonraki iki yılın ivme kazanacağını düşündüğümüz portföy yönetimi ve kurumsal finansman alanlarında daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz. Yeni açılacak olan opsiyon piyasasında da aktif bir oyuncu olmayı hedefliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz