"Finansbank’ın Yeni İnternet Şubesi Yayında!"

Finansbank müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en iyi, en hızlı ve en pratik hizmetleri sunmak için İnternet Şubesi’ni tamamen yeniledi.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Finansbank’ın Yeni İnternet Şubesi Yayında!
Geleceği bugüne taşıyan Finansbank'ın yepyeni internet şubesi ile bankacılık işlemleri artık çok kolay ve keyifli...
Yenilikçi ve dinamik bankacılığın çözüm adresi Finansbank, değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en iyi, en hızlı ve en pratik hizmetleri sunmak için İnternet Şubesi’ni üstün bir teknolojiyle 12,5 milyon TL yatırım ile tamamen yeniledi. 300’ü aşkın uzmanın, 1,5 yıl süren çalışması ve toplumun farklı kesimlerinin değerlendirmeleriyle şekillenen yeni Finansbank İnternet Şubesi, hem tasarımı, hem de kullanıcı dostu yeni kimliğiyle internet bankacılığını yeniden konumlandırıyor. Finansbank İnternet Şubesi, kullanıcıyı davranışlarına göre tanıyan ve yönlendiren arayüzü ve müşteri ihtiyaçlarına göre eklenen yeni fonksiyonları ile internet bağlantısı olan her noktayı, geleceğin bankasına dönüştürüyor. Finansbank, İnternet Şubesi’ndeki yenilikleri, müşteriye sağladığı fayda ve kolaylıkları aşağıdaki gibi özetlemiştir:

- Kullanıcı tarafından en sık kullanılan ürünleri tanıyan ve müşterinin anasayfasından kolayca ulaşabileceği yeni ara yüzü ile müşterinin sık kullandığı işlemlerine kolayca ulaşıyor ve zaman kazanıyor.
- Kullanıcılar, tek tuşa kaydettikleri işlemleri tek bir dokunuşla tamamlayarak, hızlı bankacılığın ayrıcalığını yaşıyor.
- Finansbank İnternet Şubesi müşterileri, yaptıkları işlemlerle ilgili anlık hatırlatmalar alabiliyor, ajandalarına kaydettikleri özel günleri de kolayca takip edebiliyor.
- Sanal asistan, kullanıcının sorularına yanıt bularak, bankacılık işlemlerinin sorunsuzca tamamlanmasını sağlıyor.
- “Şimdi Ne Yapmak İstersiniz?” fonksiyonu, gerçekleştirebilecek benzer işlemleri hatırlatarak, yol gösteriyor.

Finansbank İnternet Şubesi’ne girmek için tıklayın.

İlandır!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz