Aile anayasası nasıl yapılır?

David Bork, dünyanın önemli kurumlarında değişim danışmanlığı yapıyor.

1.10.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Aile anayasası nasıl yapılır?
Bizz Consulting tarafından gerçekleştirilecek workshop’a katılacak ünlü danışman, şirketlere aile anayasası hazırlama ve aile meclisi oluşturma konularında önemli taktikler verecek. Abdulkadir Konukoğlu, Akın Öngör, Mevlüt Helvacızadegil ve Vahap Küçük ise kendi deneyimlerini paylaşacak.

Türkiye’de Koç, Sabancı ve Eczacıbaşı gibi önde gelen gruplara danışmanlık veren aile şirketi uzmanı David Bork, 8 Ekim 2013 Salı günü yıllık geleneksel workshop’unu gerçekleştirecek. Dünyanın en önemli kurumlarında değişim danışmanlığı veren Bork, Bizz Consulting tarafından gerçekleştirilecek eğitim programında, aile şirketi sahipleriyle bireylerine, yeni dönemde başarının yollarını anlatacak.

Bork, bu programda katılımcılara “aile anayasası" hazırlama ve “aile meclisi” oluşturma konusunda taktikler verecek, onların sorularını yanıtlayacak. Türkiye’de değişimi düşünen pek çok şirket ile de çalışan David Bork’un programına önde gelen iş insanları da konuşmacı olarak katılacak. İlk konuşmacı Sanko Holding’in başkanı Abdulkadir Konukoğlu olacak. Birkaç yıl içinde başkanlığı bırakacak olan Konukoğlu, hem yönetim anlayışını hem de veliaht seçim sürecini anlatacak.

Garanti Bankası’nın genel müdürü olduğu dönemde merhum Ayhan Şahenk ile çalışan Akın Öngör, hem bu dönemden deneyimlerini paylaşacak hem de kurumsallaşma üzerine konuşma yapacak. Konya’nın önde gelen gruplarından Zade’nin ikinci kuşak temsilcisi olan ve “Aileden Kuruma Aile Anayasası” kitabının yazarı Mevlüt Helvacızadegil, Anadolu şirketlerindeki gözlemlerini paylaşacak. Aynı zamanda kendi ailesinin deneyimleriyle ilgili konuşacak.

Workshop’a daha önce benzeri programlara katılmayan LC Waikiki’nin kurucusu Vahap Küçük de katılacak. Kısa sürede şirketini Türkiye’nin en büyük perakendecisi yapan Küçük, kardeşiyle birlikte yönettiği şirketteki yönetim stratejileri hakkında konuşup soruları yanıtlayacak.

David Bork’un bu önemli workshop’u, Avantgard Otel’de, 8 Ekim 2013’te, 09:00-14:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Capital ve Ekonomist’in de sponsor olduğu eğitime katılmak isteyenler info@bizzconsulting.com.tr adresine e-mail atabilir ya da 0212 347 45 24 nolu çağrı merkezini arayabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz