"Anadolu Markaları" ekimde Antep'teydi

Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle ve Türkiye Finans Katılım Bankası sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın hedefi, İstanbul dışındaki illerde markalaşmanın önemi konusunda bilinç yaratmak.

28.03.2014 23:06:110
Paylaş Tweet Paylaş
"Anadolu Markaları" ekimde Antep'teydi
Anadolu Markaları Yarışmasının, bu yıl 7’ncisi düzenleniyor. Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle ve Türkiye Finans Katılım Bankası sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın hedefi, İstanbul dışındaki illerde markalaşmanın önemi konusunda bilinç yaratmak.

Yarışmaya son başvuru tarihi ise 8 Kasım. Yarışmanın tanıtım toplantılarının bir yenisi ise geçtiğimiz ay Gaziantep’te yapıldı. Gaziantep Sanayi Odası'nın da desteğiyle Dedeman Gaziantep Hotel&Convention Center’da gerçekleştirilen toplantıya, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi, Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu ile Kiğılı Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ile Gaziantep’in öne çıkan firmalarının yetkilileri katıldı.

Fotoğrafı görmek için görsele tıklayın.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz