Başarıya Yürüyenler yarışıyor

Başarıya Yürüyenler Yarışması'nda oy verme süreci tüm hızıyla sürüyor.

1.03.2012 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Başarıya Yürüyenler yarışıyor
Capital ve Johnnie Walker'ın birlikte düzenlediği yarışmada, Türkiye'nin en başarılı 40 yaş ve altındaki genel müdürleri seçiliyor. Bu yıl 7'ncisi gerçekleştirilen Başarıya Yürüyenler Yarışması'nda, genç genel müdürler yarışacak. Yarışmada sonuçlar, www.basariyayuruyenler.com adresi üzerinden yapılan oylama ve jüri değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
apital'in Johnnie Walker ile birlikte düzenlediği 40 yaş ve altındaki genel müdürlerin dahil olduğu "Başarıya Yürüyenler Yarışması'nın" bu yıl 7'ncisi düzenleniyor.
"Ne olursa olsun yürümeye devam et" anlamına gelen "Keep Walking" felsefesinden doğan yarışma, Türkiye'deki genç yöneticileri ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Yarışma yöneticilerin "Keep Walking" felsefesiyle karşılaştıkları güçlükler ne olursa olsun, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmadan hedeflerine doğru yürümesini teşvik ederek kişisel gelişimlerini de destekliyor.

Web sitesi ve sosyal medya çalışmaları Vodaco Agency tarafından gerçekleştirilen yarışma, www.basariyayuruyenler.com web adresinden 15 Şubat'ta başladı. Gönderilen oylar sonucunda, her ay en çok oy alan ilk 10 genç genel müdür açıklanacak. 2 ay sürecek yarışmada dereceye girmek için her ay yüksek oy almak yeterli değil. 2,5 aylık değerlendirmenin ardından en yüksek oyu alan adaylar, iş ve akademi dünyasından oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecek. Oy verme süreci sonrasında toplanacak jüri, genel müdürleri bugüne kadarki kariyerlerinden şirketlerine sağladıkları katma değer ve sergiledikleri performansa kadar detaylı bir değerlendirmeye tabi tutacak. Yarışmamıza siz de adaylarınızı bildirerek katılabilir, onlara oy vererek destek olabilirsiniz. Adaylarınızı hyavuz@capital.com.tr a

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz