CEO Club'da 2014 hedefleri konuşuldu

“CEO’nun Ajandası 2014” toplantısında Türkiye’nin en büyük holdinglerinin CEO’ları, 2014’te iş dünyasının ajandasını konuşmak için bir araya geldi.

25.03.2014 22:42:430
Paylaş Tweet Paylaş
CEO Club'da 2014 hedefleri konuşuldu
Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen geleneksel CEO Club toplantılarından bir yenisi daha kasım ayında Conrad Oteli’nde gerçekleşti. “CEO’nun Ajandası 2014” toplantısında Türkiye’nin en büyük holdinglerinin CEO’ları, 2014’te iş dünyasının ajandasını konuşmak için bir araya geldi.

İngiltere Başkonsolosluğu etkinlik sponsorluğu ile Doğa Koleji ve Saxo Capital Markets co-sponsorluğunda gerçekleşen toplantıda Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “Vodafone Türkiye’nin yeni CEO’su olarak 1 Kasım 2013 tarihi itibarıyla görevi devralmış bulunuyorum. Türkiye ekonomisine yön veren şirketlerin CEO’larıyla birlikte, Türkiye’nin en büyük holdinglerinin 2014 ajandalarını dinleyeceğiz. CEO’luk görevine bundan daha iyi bir başlangıç düşünemiyorum.

Biz de 2014 yılında Vodafone Türkiye olarak Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etmeye devam etme kararındayız. Son 5 yıldır yaptığımız gibi Vodafone’un global gücünü ve bilgi birikimini Türkiye’deki yerel yatırımlarımızla birleştirip, bireyleri ve kurumları dünyanın en ileri mobil teknolojisiyle buluşturmayı sürdüreceğiz.”

Fotoğrafı görmek için görsele tıklayın.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz