CEO Club'da Dijital Zirve

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve Accenture Türkiye etkinlik sponsorluğunda düzenlenen “Dijital Bankacılık Zirvesi, finans sektörünü ağırladı.

1.05.2014 22:35:120
Paylaş Tweet Paylaş
CEO Club'da Dijital Zirve
Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve Accenture Türkiye etkinlik sponsorluğunda düzenlenen “Dijital Bankacılık Zirvesi, finans sektörünü ağırladı. CEO Club kapsamındaki etkinlik, 5 Mart’ta İstanbul Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleşti.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt ve Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in açılış konuşmalarıyla başlayan zirvede, dijitalleşme yolundaki finansal hizmetlerin toplumsal ve ekonomik kalkınmaya faydası tartışıldı.

Dijital Bankacılık Paneli’nin konuşmacıları ise ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici oldu. Panelde, mobilleşme trendi kapsamında bankacılığın potansiyeli için stratejik yol haritası masaya yatırıldı.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz