Emlak Oscar'ı geliyor

Capital, Ekonomist ve Maison Française dergileri, Türkiye'nin en başarılı emlak yatırımlarını ödüllendirecek.

1.06.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Emlak Oscar'ı geliyor
İki aşamalı araştırmada halk oylamasının ardından yapılacak jüri değerlendirmesiyle "Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları" seçilecek. 12 farklı kategorideki oylama ve adaylık başvuruları için son tarih 15 Temmuz.
HER GEÇEN GÜN, birbiri ardına dev yatırımların yükseldiği Türk emlak sektöründe, ilk kez düzenlenecek büyük yarışmayla "Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları" belirlenecek. Emlak sektöründeki yatırımları teşvik etmek, sektörün geldiği konumu kamuoyuyla paylaşmak ve sektöre katkı sağlamak hedefiyle organize edilen yarışmada, Türkiye'nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek. Capital, Ekonomist ve Maison Française dergileri ve www.hurriyetemlak.com sitesinin işbirliğiyle yürütülen bu yarışma, ankastre mutfak ürünleri üreticisi Silverline'ın katkılarıyla düzenleniyor.

12 FARKLI KATEGORİ
Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan "Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları" yarışmasında, "Büyük Emlak Yatırımları" ile emlak sektöründe 12 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Şirketler, kendileri aday olabileceği gibi bireyler de başarılı gördükleri yatırım ve projeleri aday gösterebilecek. Aday olan proje ve yatırımlar, araştırmanın web sitesi olan www.emlak-yatirimlari.com adresinde halk oylamasına da sunulacak. Halk jürisinin değerlendirmesi sonucu en çok oyu alan yatırımlar, kendi kategorisinde "Halkın Ödülü"nü alacak. Yatırımlar, 25 Mayıs'tan itibaren halk jürisinin oylamasına sunuldu. Bu tarihten sonra gelen başvurular da mevcut yatırımların arasına eklenebilecek.

SON TARİH 15 TEMMUZ
Yarışma kapsamında, en büyük emlak yatırımı ile 12 farklı kategoride aday olmak, aday göstermek veya oylarınızla yatırımları değerlendirmek için 15 Temmuz 2011 tarihine kadar www.emlak-yatirimlari.com sitesini ziyaret etmek yeterli. İki aylık başvuru süresi sonunda, aday olan ve aday gösterilen projeler, ağustos ayında büyük jürinin değerlendirmesine sunulacak. "Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları"na imza atan inşaat şirketleri ve proje mimarları, eylül ayında düzenlenecek özel bir törenle ödüllendirilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz