"Gelecek Bizde"'Manisa'da toplandı

Capital, Ekonomist dergileri, Avea işbirliği ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle düzenlenen, tüm Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelere buluşma imkanı veren “Gelecek Bizde” toplantılarının üçüncü durağı Manisa oldu.

25.03.2014 22:41:120
Paylaş Tweet Paylaş
"Gelecek Bizde"'Manisa'da toplandı
Capital, Ekonomist dergileri, Avea işbirliği ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle düzenlenen, tüm Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelere buluşma imkanı veren “Gelecek Bizde” toplantılarının üçüncü durağı Manisa oldu. Avea CEO’su Erkan Akdemir’in de katıldığı toplantıda Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı, küçük büyük her sektördeki işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdikleri “terzi işi” inovatif çözümleri anlattı. Toplantının ana konuşmacılarından Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker ise “Global Bir Marka Yaratmak” başlıklı sunumuyla Ülker markasının 60’lı yıllardan 2000’li yıllara uzanan başarı yolculuğunu anlatarak ülke sınırlarını aşan global bir marka yaratmak için atılan önemli adımları inovasyon, sağlam altyapı ve teknoloji başlığı altında özetledi.

Fotoğrafı görmek için görsele tıklayın.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz