Genç İletişimciler Yarışması için başvurular açıldı

32.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması için başvurular başladı.

2.07.2021 12:05:000
Paylaş Tweet Paylaş
Genç İletişimciler Yarışması için başvurular açıldı

Üniversitelerin, İletişim Fakültelerinin lisans öğrencilerinin geleceğin yenilikçi, araştıran, ilham veren çağdaş gazetecileri ve medya liderleri olarak yetişmeleri amacıyla her yıl düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması’na başvurular başladı.

32. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’na üniversitelerin İletişim Fakültelerinde lisans öğrenimi gören öğrenciler 2020-2021 öğrenim yılında eğitim amacıyla yapmış oldukları çalışmalarla katılabiliyor. 1 Temmuz’da başlayan başvurular 30 Eylül 2021’e kadar devam edecek.

Yarışmaya gönderilecek katılım formlarının, fakültenin ilgili bölüm başkanlığı ve dekanlığı tarafından onaylanması gerekiyor. 2021 Ekim-Kasım aylarında yapılacak jüri toplantıları ardından, Aralık ayında finalistler dekanlıklara bildirilecek. Yazılı, görsel, işitsel ve internet yayıncılığı ana dallarından oluşan ödüller ise 2022’de düzenlenecek törenle sahiplerine sunulacak.

Başvuru ve katılım koşulları için:  https://genciletisimcileryarismasi.com

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz