Girişimciler enerjinin geleceğini konuştu

Capital ve Ekonomist dergileri ile Avea ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ve Doğa Koleji’nin katkılarıyla hayata geçirilen “Girişimci Kulübü”nün 2014 yılı ilk toplantısı gerçekleştirildi.

25.03.2014 12:49:130
Paylaş Tweet Paylaş
Girişimciler enerjinin geleceğini konuştu
Geleceğin sektörü olarak anılan enerjinin duayenleri, geçtiğimiz ay “Girişimci Kulübü” toplantısında buluştu. Capital ve Ekonomist dergileri ile Avea ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ve Doğa Koleji’nin katkılarıyla hayata geçirilen “Girişimci Kulübü”nün 2014 yılı ilk toplantısı gerçekleştirildi.

“Enerji 2023: Girişimcinin Ajandası” ana temasıyla organize edilen toplantıda Avea CEO’su Erkan Akdemir, akıllı enerji konusundaki ciddi potansiyele dikkat çekti. Enerji sektörünün önde gelen isimleri Mehmet Öğütçü, Murat Özyeğin, Yalçın Kıroğlu ve Muzaffer Akpınar da sektörün geleceği hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Akpınar ve Öğütçü, sektördeki arz-talep dengesine dikkat çekerken, Özyeğin, yatırımcıların yolunu açacak gerekli regülatif düzenlemelerin yapılması gerektiğini vurguladı. Kıroğlu ise girişimcilerin enerji sektörüne çok büyük talep gösterdiklerinin altını çizdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz