Gönlü Zenginler için ödül töreni

Türkiye’de ilk defa Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği araştırmayla belirlenen “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” özel bir törende bir araya geldi.

25 MART, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Gönlü Zenginler için ödül töreni


Ana sponsorluğunu Nef’in üstlendiği törende, ev sahipliğini Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ve Capital Dergisi Yayın Direktörü Rauf Ateş yaptı. 2012 yılı ve son 10 yıllık bağış tutarları ele alındığında Türkiye’de en çok bağış yapan şirket olarak gösterilen Koç Holding adına plaketi Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel aldı.

Törende Bilkent Holding adına Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğramacı, Fiba Holding adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Doğuş Holding adına CEO’su Hüsnü Akhan da plaket aldı. Ayrıca Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Anadolu Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş da plaket alan isimler arasındaydı. Törende Eczacıbaşı Holding ise özel plakete layık görüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz