Hugo Boss'un CEO'sunu perakendeciler ağırladı

Hugo Boss'un Dünya CEO'su Claus-Dietrich Lahrs, Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen CEO Club toplantısına konuk oldu.

1 MART, 20110
Paylaş Tweet Paylaş
Hugo Boss'un CEO'sunu perakendeciler ağırladı

Dünyanın önde gelen lüks markalarından Hugo Boss'un Dünya CEO'su Claus-Dietrich Lahrs, Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen CEO Club toplantısına konuk oldu. Mensa işbirliği ile gerçekleşen "CEO Club Perakende Liderleri Toplantısı", Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ile Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane ev sahipliğinde gerçekleşti.

Oturuma Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort da konuşmacı olarak katıldı. CEO Club üyeleri ve Türk perakende sektörünün önde gelen isimlerinin yoğun katılım gerçekleştirdiği toplantıda, Hugo Boss Dünya CEO'su Claus-Dietrich Lahrs, 'Bir Dünya Markasının Yönetimi' konusunda deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Lahrs, yaptığı konuşmada, dünya çapında 10 bin çalışan, 6 bin satış noktası bulunan Hugo Boss için Türkiye'nin önemli pazarlardan biri olduğunu ve 2013 yılına kadar şu an 3 olan mağaza sayılarını 10'a çıkaracaklarını belirtti. Migros Genel Müdürü Özgür Tort da "Türk Perakendeciliğinde Son Trendler" konulu bir konuşma yaptı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz