"İnşaat 2023" Bursa'daydı

E.C.A. SEREL, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Türk inşaat sektöründeki gelişmeleri değerlendirmek ve sektörel hedefleri masaya yatırmak amacıyla başlatılan “İnşaat 2023" buluşmalarının 5’incisi Bursa’da gerçekleşti.

25.03.2014 22:38:060
Paylaş Tweet Paylaş
"İnşaat 2023" Bursa'daydı

E.C.A. SEREL, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Türk inşaat sektöründeki gelişmeleri değerlendirmek ve sektörel hedefleri masaya yatırmak amacıyla başlatılan “İnşaat 2023" buluşmalarının 5’incisi Bursa’da gerçekleşti. Bursa’da inşaat sektörünün bugünkü konumu, gelecek vizyonu ve hedeflerinin ele alındığı toplantıya, Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, Bursa Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu ve inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinin temsilcileri izleyici ve panelist olarak katıldı.

Elmor A.Ş. Genel Müdürü Hakan Günderen, “E.C.A. SEREL olarak ülkemizin inşaat sektöründeki potansiyelinin çok yüksek olduğuna inanıyoruz. Genç nüfusumuz ve yükselen gelir seviyemiz sayesinde, inşaat sektöründe kentsel dönüşüm vizyonuyla birlikte yatırımların ve yeni projelerin önümüzdeki yıllarda da artarak süreceğini öngörüyoruz” dedi.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz