IWC Portofino İtalyan Hayat Tarzını Bileklere Yansıtıyor

Entegre ay evresi göstergeli yeni Portofino modelleri IWC butikleri ve yetkili IWC satıcılarında satışta.

5.09.2017 15:10:000
Paylaş Tweet Paylaş
IWC Portofino İtalyan Hayat Tarzını Bileklere Yansıtıyor

Portofino saatleri ile 30 yılı aşkın süredir rahat İtalyan hayat tarzını bileklere taşıyan IWC Schaffhausen, zamana meydan okuyan bu zarif saat ailesine yeni ve sofistike özellikleri ile göz kamaştıran üyeler eklemeye devam ediyor.

1984’te Portofino ailesini çıkarmaya başlayan IWC Schaffhausen, uzun soluklu klasik altın saat serisi geleneğini sürdürdü. Serinin göz bebeği Portofino Hand-Wound Moon Phase (Ref. 5251) modeliydi. Lépine cep saati örnek alınarak tasarlanan ve 46 milimetrelik kasa çapıyla öne çıkan bu zamansız ve zarif saat kısa sürede ikon statüsüne erişti. O zamandan beri saat ailesinin temsilcileri mütevazılık ile ihtişamın etkileyici bir karışımı olan tasarımlarıyla Schaffhausen’in en popüler saatleri arasındaki yerlerini alıyor.

IWC, Portofino Hand-Wound Moon Phase (Ref. 5164) ile ilk kez bir Portofino Hand-Wound Eight Days saatine ay evresi göstergesi ekledi. Saat aynı zamanda 1984 tarihli Reference 5251’e, yani bu komplikasyonu içeren bir diğer saate saygı duruşu niteliğinde.

IWC saat tasarımcıları IWC üretimi 59800 kalibreyi geliştirirken temel 59000 kalibreyi sadece 122 yılda bir kere ayarlanması gereken ay evresi modülüyle donattı. Kasa çapı 45 milimetre olan saatin her birinde altın kaplama saat kolları bulunan iki versiyonu mevcut. İlk versiyonda 18 karat kırmızı altın kasa, arduaz rengi kadran ve som altın saat imleri (Ref. IW516403); ikinci versiyonda paslanmaz çelik kasa, gümüş kaplama kadran ve altın kaplama saat imleri (Ref. IW516401) var. İki model de Santoni üretimi koyu kahverengi timsah derisi kayışla takılıyor.

Entegre ay evresi göstergeli yeni Portofino modelleri IWC butikleri ve yetkili IWC satıcılarında satışta.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

Daha fazla bilgi için:
Aysun Koçaner - aysun@narmailetisim.com
Melda Ekin - melda@narmailetisim.com

INTERNET VE SOSYAL MEDYA
Facebook: https://www.facebook.com/iwcwatches
Twitter: https://www.twitter.com/iwc
Youtube: https://www.youtube.com/iwcwatches
Instagram: @iwcwatches
Google+: https://plus.google.com/+iwcwatches/posts
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/iwc-schaffhausen
Pinterest: https://www.pinterest.com/iwcwatches/
Blog: https://iwcwatches.tumblr.com

PORTOFINO HAND-WOUND MOON PHASE
REF. IW516401 · IW516403

ÖZELLİKLER
Mekanik mekanizma – Güç rezervi göstergesi – Tarih göstergesi – Ay evresi göstergesi – Küçük seken saniye – Breguet yayı – Şeffaf safir cam kasa sırtı

MEKANİZMA
IWC üretimi kalibre59800
Frekans28,800 A/s | 4 Hz
Taşlar30
Güç rezervi8 gün (192 s)
KurmaElde kurmalı

SAAT
Materyaller: Ref. IW516401: Paslanmaz çelik kasa, gümüş kaplama kadran, altın kaplama saat kolları ve saat imleri, Santoni koyu kahverengi timsah derisi kayış
Ref. IW516403: 18 karat kırmızı altın kasa, arduaz rengi kadran, altın kaplama saat kolları, som altın saat imleri, Santoni koyu kahverengi timsah derisi kayış
Cam: Safir, kenarları kavisli, her iki yanında yansıma önleyici kaplama
Su geçirmezlik: 3 bar
Çap: 45 mm
Yükseklik: 13.5 mm

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN


Bu bir ilandır


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz