Liderlerin gözünden dijitalleşme

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve OC&C Strategy Consultants etkinlik sponsorluğunda düzenlenen CEO Club organizasyonu, geçtiğimiz ay gerçekleşti.

4.05.2014 20:48:120
Paylaş Tweet Paylaş
Liderlerin gözünden dijitalleşme
CEO Club üyeleri, dijitalleşmeyi konuşmak üzere bir araya geldi. Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve OC&C Strategy Consultants etkinlik sponsorluğunda düzenlenen CEO Club organizasyonu, geçtiğimiz ay gerçekleşti.

“Dijital Dönemde Liderlik ve Strateji” temalı toplantıda Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Türkiye’de dijital dönüşümün rotasını değerlendirdi.

Makineler arası iletişim, bulut bilişim ve mobil cüzdan sistemleriyle gelen sektörel inovasyonu konuşan liderler, Türkiye’nin 2023 hedeflerine yönelik sürdürülebilir büyümesi ve toplumsal kalkınması için dijital dönüşümün gerekliliğine vurgu yaptı.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz