Turizmin "En İyileri" ödüllendi

“Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2013”ün sonuçları, 26 Eylül’de Esma Sultan Yalısı’nda yapılan törende açıklandı.

28.03.2014 23:03:490
Paylaş Tweet Paylaş
Turizmin "En İyileri" ödüllendi
Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2013”ün sonuçları, 26 Eylül’de Esma Sultan Yalısı’nda yapılan törende açıklandı.

Maxx Royal Belek Golf & Spa’nın “Türkiye’nin En Büyük Turizm Yatırımı” seçildiği araştırmada kapsamında, 13 farklı kategoride Türkiye’nin en başarılı turizm yatırımları ödülleri sahiplerini buldu. Törende, Kiska’nın kurucusu Oğuz Gürsel’e sektöre katkılarından dolayı onur ödülü verildi.

Açılış konuşmasında Burgan Bank Genel Müdürü Mehmet Sönmez, kendisini turizm ile özdeşleştiren bir banka olarak destek oldukları bu araştırma ile turizm sektörüne katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Fotoğrafı görmek için görsele tıklayın.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz