"Türkiye'nin En Değerli Bilişim Markası" oldu

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu BrandFinance’in açıkladığı Türkiye’nin En Değerli 100 Markası listesine 41. olarak giren KoçSistem, Türkiye’nin En Değerli Bilişim Markası oldu.

18.06.2020 19:01:000
Paylaş Tweet Paylaş
"Türkiye'nin En Değerli Bilişim Markası" oldu

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan KoçSistem Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Evren Dereci, Türkiye’nin uluslararası teknoloji şirketi olarak kurumların iş ihtiyaçlarına yönelik ürün ve çözümleri hayata geçirerek ve Türkiye’nin dijital dönüşüm atağındaki katkıları ile bu başarıyı elde ettiklerinin altını çizdi. 90 milyon dolarlık marka değeri ile KoçSistem bu sene kuruluşunun 75. yılını kutluyor.

Türkiye’nin teknoloji markası olarak, finans, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok farklı sektörün dijital dönüşümüne yaptıkları katkılarla 75 yılı geride bıraktıklarını dile getiren Dereci, "İş ortaklarımıza sunduğumuz çözümlerle hızla dijitalleşen küresel pazarlara uyum sağlamayı hedefleyen markaların dijital dönüşüm ortağı olmaya devam ediyor; KoçSistem markasına yaptığımız yatırımları büyütürken, geleceğin teknoloji trendlerine yönelik yatırımlarımızı da aynı oranda artırıyoruz. Bu kapsamda Türkiye ekonomisinin ve toplumumuzun gelişimini sağlayacak, ülkemizin teknoloji ihracatına katkı sunacak projeleri hayata geçiriyoruz” dedi.

"Ekran bağımlılığının önüne geçmeye çalışıyoruz"

Evren Dereci sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün KoçSistem’in yüzde 100 iştiraki ve dünyanın önde gelen yönetim danışmanlığı şirketlerinden Boston Consulting Group (BCG) iş birliği ile faaliyetlerini yürüten şirketimiz KoçDigital, yeni nesil teknoloji şirketi olarak Türkiye ve bölgemizdeki pazar hedeflerimize ulaşmada önemli rol oynuyor. TechSquare Girişimcilik Platformumuz ile KoçSistem'in odak iş alanlarında ürün ve çözümleri olan girişimlere destek veriyor; girişimcilik ekosisteminde yenilikçi iş birlikleri geliştiriyoruz. Kurumsal vatandaşlık vizyonu ile sağlıklı teknoloji kullanımını teşvik eden Aile Saati projemizle ekran bağımlılığının önüne geçmeye çalışıyoruz. Tüm bu adımların ışığında bugün dünyanın bu konuda en itibarlı kurumları arasında yer alan BrandFinance’in bize “Türkiye’nin En Değerli Bilişim Markası” olarak listede yer vermesi; çalışma arkadaşlarımızdan müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kadar ekosistemdeki tüm paydaşlarımızın KoçSistem ailesi olarak birlikte yarattığı bir değer ve ortak bir başarıdır.” 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz