Uludağ Ekonomi Zirvesi başlıyor

Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği Uludağ Ekonomi Zirvesi, Grand Yazıcı Otel’de 25-26 Mart'ta.

22.03.2016 14:38:030
Paylaş Tweet Paylaş
Uludağ Ekonomi Zirvesi başlıyor
Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi için geri sayım başladı. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından beşinci kez düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, Grand Yazıcı Otel’de 25-26 Mart’ta gerçekleşecek.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açılışını yapacağı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın da ikinci güne katılması beklenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, ulusal ve uluslararası arenada ekonomiye yön veren iş insanlarını ağırlayacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, 2023 projeksiyonunda sanayiciler için yarının rekabetçi sektörleri, sanayinin geleceği ve endüstri 4.0 konuları ele alınacak. Türkiye 2023: Büyüme Nereden Gelecek? sorusunun cevabının aranacağı Zirve’de, global marka yolculuğunda yatırımları ile iş dünyasının en önemli isimlerinin dünyada geldiği nokta konuşulacak. Girişimcilik 2016: Hayalden gerçeğe başlıklı oturumda girişimci iş insanlarının deneyimlerinin paylaşılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dijital ekonomi ve büyüme stratejileri konuları da ele alınacak.

Teknoloji ve trendlerin iş dünyasına yansımalarının vurgulanacağı Zirve, sosyal sürdürülebilirlik ve tutumlu inovasyon konularında önemli konuşmacıları ağırlayacak. Yeni dünya düzeni ve gelecek hakkındaki öngörülerin anlatılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, perakende sektöründe yeni dönem ile bankacılık ve reel sektörler arasındaki ilişki konuşulacak. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ‘İşte Daha Fazla Kadın’ oturumunda kadınların iş yaşamında daha aktif katılımının önemine değinilecek.

GÜÇLÜ SPONSOR DESTEĞİ

Garenta’nın beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendiği Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin co-sponsorları arasında Ferko, Nef, Samsung, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Türk Telekom, Vodafone bulunuyor. Akkök, Cisco, Citibank, Doğa Koleji, Danone Nutricia, Global Yatırım Holding, Intel, Siemens, TEB, Tekfen, Verifone ve Zorlu Holding’in oturum sponsoru olduğu Zirve'de, Finansal Kurumlar Birliği, Kredi Kayıt Bürosu ve TAV Havalimanları destek sponsor olarak yer alıyor. CNN Türk ve Hürriyet’in medya sponsoru olduğu Zirve’nin etkinlik sponsorluklarını Comodo, Denizbank, Integral Menkul Değerler ve Park Residences, konaklama sponsorluğunu Ağaoğlu, içecek sponsorluğunu ise Uludağ İçecek üstleniyor.

Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili güncel bilgileri www.uludagekonomizirvesi.org adresinden alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz