Yemeksepeti Banabi’ye yeni genel müdür

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin hızlı market markası Yemeksepeti Banabi’nin Genel Müdürü Bülent Dölek oldu.

16.08.2021 10:08:000
Paylaş Tweet Paylaş
Yemeksepeti Banabi’ye yeni genel müdür

Yemeksepeti’nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İTÜ Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programını tamamlayan Dölek, birçok farklı pozisyonda 24 senelik iş deneyiminin ardından 2021 Ağustos ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Kariyerine 1997 yılında Migros Ticaret A.Ş.’de Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Dölek devamında Kategori Yönetimi’nde yöneticilik yaptı. 2010 yılında katıldığı g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.’de Atıştırmalık, Şekerleme ve İçecek Grupları Kategori Müdürü, Yeni İş ve Satış Geliştirme Müdürü, İş Geliştirme Müdürü, Satış Operasyon Direktörü olarak İcra Kurulu üyeliği pozisyonlarında bulundu.

2014 yılında Accenture Türkiye’de Kıdemli Ülke Perakende Müdürü olarak kariyerine devam eden Dölek, 2017 yılında McKinsey & Company’de Perakende ve Tüketici Ürünleri Müşteri Geliştirme Lideri pozisyonunda ve son olarak 2019 yılında LC Waikiki’de Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulundu.

Yemeksepeti Banabi, ağustos ayı itibarıyla 33 ilde milyonlarca kullanıcısına 4 binden fazla ürün çeşidi sunuyor.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz